Dyqan Universal

Gjithçka për shtëpinë dhe biznesin tuaj!

Dyqani Universal me një eksperiencë të gjatë në Shqipëri, ofron produktet më të mira për shtëpinë dhe biznesin tuaj.

Pranë nesh do të gjeni çmimet më të arsyeshme dhe produktet e markave më të njohura si Bosch, Fuita, Makita etj.

Dyqani Universal ofron produkte në shtije si trapan, saldatrice, punto, celsa, motorsharra, gur fresibel, kondicioner etj.

Oferta dhe okazione nga më të ndryshmet.

Gjithashtu do të gjeni prerse pllakash në shitje, matrapike okazion, trapan me bateri, korrese bari profesionale, freskuese, set kacavidash, lucidues prodhim amerikan, pistolete ajri 12 Kepai etj.

Gjithçka që ju nevojitet e gjeni tek Dyqani Universal. Cilësi e garantuar dhe çmimet më të konkurueshme në treg.
Klientët e kënaqur dhe që rikthehen për porosi të tjera janë reklama jonë më e mirë.

Shërbim profesional dhe korrekt. Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.


Porosit tani dhe bëje më të lehtë punën tënde me produktet tona.

Jemi vetëm një telefonat larg jush me këshilla profesionale për çdo nevojë, duke ju sugjeruar gjithmonë produktin më të mire dhe më të përshtatshëm në çdo rast.

Na kontaktoni në numrin e telefonit: +355 68 414 4128 dhe vizitoni faqet tona në facebook dhe instagram: Dyqani Online Universal si dhe në profilin tonë në Merrjep.al Dyqani Universal.

Tirane, Albania

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 421
22 Sht 17:23

vidiator gipsi

55 EUR

22 Sht 17:23

Pompe Uji

40 EUR

22 Sht 17:23

Gersher me bateri

65 EUR

22 Sht 17:23

Gdhendese Druri

13 EUR

22 Sht 17:23

Morset Universale

13 EUR

22 Sht 17:23

Barriera Parkingu

38 EUR

22 Sht 17:23

Saldatrice Hilti

100 EUR

22 Sht 17:23

Sharre Hekuri

60 EUR

22 Sht 17:23

Krik Hidraulik 20Ton

32 EUR

22 Sht 17:23

GOLF 5 ME QERA

22 Sht 17:23

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR /muaj

22 Sht 17:23

vegla pune me qera

1 EUR

22 Sht 17:23

organello 12000lbs

380 EUR

22 Sht 17:23

vw caddy me qera

1 EUR /muaj

22 Sht 17:23

Ballandez 50MT

40 EUR

22 Sht 17:23

tel saldimi

20 EUR

22 Sht 17:23

aparat saldimi kzubr

320 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione