Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri bujqësore dhe pyllore në shitje: Zetor Fiat, korrëse bari, makina lidhëse, mjete bujqësore në shitje

Në MerrJep.al, ne e kuptojmë rëndësinë e të paturit të mjeteve të duhura për punë bujqësore, ja pse ne kemi kuruar një përzgjedhje gjithëpërfshirëse për makineri bujqësore dhe pyjore për të përmbushur nevojat e ndryshme të fermerëve dhe profesionistëve të pylltarisë.

Ne ofrojmë një larmi të gjerë të makinerive bujqësore si traktora, moto-kultivatorë, makina lidhëse, makina korrëse, Zetora dhe makina të tjera bujqësore në shitje.


12 Korr 17:04
Linku:
Të tjera  ·  Vlorë

Pastrues drithi AGM 5 / Grain cleaner

2 400 EUR

Dje 23:53
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Rrote Thellesie per Plugje

Shitësit të Besuar
Dje 23:49
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Korrese Bari 185cm

Shitësit të Besuar

Sot 00:38
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Fier

Plug 3 vesh 11" (me skrapello)

130 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:22
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Korrese Bari 165cm

1 160 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:05
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Spango John Deere 400

Shitësit të Besuar
Sot 00:05
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  Fier

Korrese Bari Polake 165cm (Lisicki)

1 160 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Plug 3 vesh 16" me skrapello

Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Plug 3 vesh 14" me skrapello

Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Vaj Origjinal JOHN DEERE

Shitësit të Besuar

Gjeni mjete bujqësore në shitje: Markat më të njohura


Po kërkoni për një markë apo model specifik? Me MerrJep.al, edhe gjetja e makinerive bujqësore te markave të ndryshme është më e lehtë se kurrë. Shfletoni nëpër listat për markat e njohura si Zetor Fiat, IMT, Massey Ferguson dhe John Deere, ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një traktor ose një korrëse bari për Zetor Massey Ferguson, do të gjeni një përzgjedhje të larmishme opsionesh për të zgjedhur.

Lundrimi në listën për makineri bujqësore në shitje


MerrJep.al kujdeset për profesionistët e pylltarisë me një sërë pajisjesh, duke përfshirë rimorkio, vinç (vinç me kosh apo vinç elektrik), makina lidhëse, moto-kultivatorë, dhe makineri të tjera pyjore. Pavarësisht nëse keni nevojë për një rimorkio për të transportuar trungje ose për një shpat për ngritjen dhe ngarkimin e lëndës drusore, do të gjeni makineri bujqësore në shitje me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat tuaja pyjore në MerrJep.al.

Zetor dhe Korrëse bari për Zetor: Makina bujqësore dhe pyllore


Ndër markat e shumta të disponueshme në MerrJep.al, Zetor spikat si një emër i besuar në makineritë bujqësore. Zetor është një zgjedhje popullore mes fermerëve në mbarë botën. Pavarësisht nëse jeni në treg për Zetora në shitje, të rinj apo të përdorur, MerrJep.al ofron një sërë opsionesh për të zgjedhur.


Një nga përfitimet e shumta të zotërimit të një Zetor është puna e tij. Përveç detyrave tradicionale të bujqësisë, Zetor mund të përdoret për operacione të specializuara si p.sh. korrja e barit. Një makinë korrëse si një korrëse bari për Zetor, e pajisur me aksesorët e duhur mund t'ju ndihmojë të përfitoni sa më shumë nga toka juaj.

Blini makina bujqësore dhe pyllore në merrjep


Kur blini në MerrJep.al, mund të besoni se po merrni pjesë cilësore me çmimet më të arsyeshme. Platforma jonë lidh blerësit dhe shitësit, duke e bërë të lehtë gjetjen e ofertave më të mira për makineritë bujqësore dhe pajisjet pyjore. Për të gjetur më lehtë makinerinë bujqësore apo pyllore që kërkoni, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të makinerive bujqësore. Kërkoni me fjalët kyçe si traktorë në shitje”,traktora në shitje në Shqipëri”, “makineri bujqësore në shitje”, “Zetora në shitje”, “makineri bujqësore Lushnjë”, apo “Zetor Fiat në shitje

Shisni makina bujqësore falas dhe me lehtësi në MerrJep.al


Keni makineri bujqësore për të shitur? MerrJep.al është platforma e përsosur me kategori te ndryshme, për t'u lidhur me blerësit e mundshëm dhe për të marrë pajisjet tuaja përpara një audiencë të madhe. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto dhe detaje të makinerive tuaja, shtoni një përshkrim tip “Zetor në shitje”,makina pyllore bujqësore në shitje, “traktora në shitje në Shqipëri”, dhe arrini mijëra blerës të interesuar në vetëm disa klikime. Pavarësisht nëse jeni duke shitur traktora, rimorkio, vinç ose pajisje të tjera, MerrJep.al e bën të thjeshtë shndërrimin e makinerive tuaja të papërdorura në para.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione