Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Sportive dhe për Aktivitete në Natyrë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej pajisje sportive dhe për aktivitete në natyrë të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftime për biçikleta, pajisje të palestres, rripë për shpinë, tendë kampingu, biliardo, roller-ka, skateboard-e, pajisje gjuetie, pajisje sporti me top, pajisje sporti dimëror, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Gjej atë që të duhet në mesine mijëra njoftimeve.Dje 23:51
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ORBEA 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KREIDLER 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:07
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE E-BIKE 29 IBRIT

1 EUR

Shitësit të Besuar

Dje 23:59 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:53
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE IBRITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:53
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ZEMO TOUR ZE

Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPECIALIZED 28 CITY E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Biçikleta  ·  Universal  ·  IDEAL 26 MTB  ·  Tiranë

SIMPLON SILK FULL CARBON 28

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:53
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:51
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ORBEA 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BULLS 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BERGAMOT 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KARIKUS BROSE 4A TE PA PERDORUR

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KELLYS HACKER 70 CARBON 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CONWAY 27,5 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KREIDLER 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E-BIKE HNE NICOLAI 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  ..  ·  Tiranë

Shitet demo 8.2

1 300 EUR

Dje 23:07
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE E-BIKE 29 IBRIT

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:07 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  ..  ·  Tiranë

Shitet demo 8.2

1 300 EUR

Dje 23:07
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 CARBON MTB E-BIKE DOPJO AMORTIZATOR

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SCOTT 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ROSE PRO CROSS

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:04
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

I;SY 20 E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

GIANT CARBON

500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:55 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet biciklete super okazion

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:55 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklete sportive ne shitje

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Të tjera  ·  Elbasan

Specialized 28

360 EUR

Dje 21:30 Të tjera  ·  Elbasan

GIANT 28 city

280 LEK

Dje 21:19 Të tjera  ·  Durrës

Skuter elektrik

200 LEK

Dje 21:13 Sport me top  ·  Tiranë

Kepuce Kalceto Adidas 39 e1/3

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete 28

19 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Masazhator Qafe I RI NE KUTI

17 EUR

Dje 19:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Fier

shes btwin origkinal 700 me bateri!

550 EUR

Dje 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETA 26 DHE 28

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:19 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Night & Day Vision

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:48 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Shitet bicikleta Trek 26 inch origjinal okazion

13 000 LEK

Dje 18:41 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Focus  ·  Tiranë

Biciklete kursi

29 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Orient  ·  Fier

Shitet Biciklet Kursi "Orient" OKAZION

450 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bianchi  ·  Fier

0682191267 Shitet Biciklet "BIANCHI" Full Carbon

650 EUR

Dje 18:39 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Bicikleten City "Scott"

520 EUR

Dje 18:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Focus Thron2

1 800 EUR

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për pajisje sportive dhe për aktivitet në natyrë? Jeni në kategorinë e duhur, shiko mijëra njoftime për biçikleta në shitje, pajisje palestre, tenda kampingu, roller-ka, skateboard-e dhe shumë të tjera në shitje.


Blej pajsje sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje


Gjej të gjitha pajisjet sportive që të duhen apo pajisje për aktivitete në natyrë me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për bicikleta, biçikleta statike, bicikleta për fëmije, bicikleta për vajza, bicikleta me qera, tenda, tenda kampingu, tenda dielli, pajisje për kampim, roller-ka, skatebord-e, q, thik gjahu, dylbi, biçak, elektrik dore, armë gjuetie, biliardo, snowboard, hoverboard, patina, dhe shumë pajisje tjera sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje.Shit Pajisje sportive dhe për akivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete në natyrë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione