Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Specialized - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Shqipëria

Biçikleta , 313
Të tjera , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Specialized ,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Specialized Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:23
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPECIALIZED 28 CITY E,BIKE

1 EUR

Online Shitësit të Besuar

Sot 21:23
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPECIALIZED 28 CITY E,BIKE

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Të tjera  ·  Elbasan

Specialized 28

360 EUR

Online
21 Qer 10:11 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Goma biciklete city bike dy Kopertona

40 LEK

19 Qer 00:07 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Specialized TT

2 000 EUR

18 Qer 08:13 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Shitet biçikletë origjinale Specialized

35 000 LEK

11 Qer 19:25 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Shkodër

biciklet specialized vado 3.0 2022 999 km

1 300 EUR

10 Qer 21:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Bicikleta elektrike specialized

2 300 EUR

07 Qer 18:50 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Specialized Turbo Como 5 e-bike 28...

1 078 EUR

Online Shitësit të Besuar
14 Maj 18:32 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta Specialized 29, 2x10

380 LEK

12 Maj 15:48 Dyqan Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklete

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
04 Maj 21:31 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete 27.5

690 EUR

02 Maj 21:41 Dyqan Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Tiranë

Shitet Biciklete

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
26 Pri 12:01 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklete Specialized 28

250 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 14:47 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Shitet biciklete Specialized okazion

27 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Mar 06:57 Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Shitet

600 EUR

25 Mar 00:23 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

04 Shk 01:48 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Bicilklet Specialized

1 500 LEK

23 Dhj 19:49 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Pogradec

Specialized full suspense

500 EUR

22 Dhj 09:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Shkodër

Biciklete carboni

600 EUR

16 Dhj 13:31 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

FOCUS 26 L

01 Dhj 06:03 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

FOCUS 26 L

13 Nën 01:02 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

4 Bicikleta Gjermane

08 Nën 01:00 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Specialized MTB

69 000 LEK

24 Tet 09:38 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Specialized Tarmac 2 dhe Tarmac Pro

1 300 EUR

17 Tet 00:48 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

SPECIALIZED E BIKE

1 500 EUR

16 Tet 09:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Shitet Biciklete Specialized 28

350 EUR

14 Tet 13:02 Biçikleta  ·  BMX  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPECIALIZED PRO 54MM

800 EUR

28 Sht 02:03 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Specialized 26

60 000 LEK

27 Sht 13:11 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

❗️Specialized 26❗️

60 000 LEK

18 Gush 22:50 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Specialized Rockhopper

500 EUR

10 Gush 02:48 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Timon sportiv nga Specialized

45 EUR

21 Korr 21:52 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçikleta origjinale

1 EUR

20 Korr 14:51 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Santa cruz bronson c 2015

1 150 EUR

19 Korr 23:09 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Santa cruz bronson c 2015

1 100 EUR

19 Korr 22:59 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Santa cruz bronson c 2015

1 100 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 09:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Specialized Crosstrail 28” okazion

1 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 02:17 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Specialized

350 EUR

23 Qer 14:04 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Biciklete 24’ Specialized

20 000 LEK

17 Qer 18:59 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Santa Cruz��

1 200 EUR

12 Qer 20:28 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Specialized Demo 8

1 700 EUR

23 Maj 20:20 Të tjera  ·  Tiranë

Specialized nr 26. Frena me vaj.

220 EUR

22 Maj 07:27 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Biciklet specialized turbo levo

1 800 EUR

22 Maj 05:13 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pjese per bicikleta

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Specialized | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione