Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bicikleta - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bicikleta,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bicikleta Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:47 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Shitet bicikleta Trek 26 inch origjinal okazion

13 000 LEK

Dje 22:41 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

350 lek

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:10 Të tjera  ·  Elbasan

GIANT 28 city

280 LEK

Dje 20:37 Të tjera  ·  Elbasan

Specialized 28

360 EUR

Dje 15:48 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Bicikleta TREK FUELX 6.5 ose nderrohet

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 15:35 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bergamont  ·  Tiranë

Bicikleta Bergamont

450 EUR

Dje 14:09 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Paisje palestre

2 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:31 Biçikleta  ·  TREK  ·  Marlin  ·  Tiranë

Biciklet TREK Marlin 8 (29')

550 EUR

Dje 10:02 Të tjera  ·  Elbasan

RABENEICK 28

380 EUR

Dje 10:02 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

MERIDA 28

380 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:02 Të tjera  ·  Elbasan

TREK 28 carbon

370 EUR

Dje 09:49 Të tjera  ·  Elbasan

Pjes per bicikleta elktrike

1 EUR

Dje 09:45 Të tjera  ·  Elbasan

Kettler 28 city

1 390 EUR

Dje 09:40 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklete Haibike 28

360 EUR

Dje 09:39 Të tjera  ·  Elbasan

Biciklete 28 carver e re

360 EUR

18 Korr 22:14 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

BICIKLETE

350 EUR

18 Korr 19:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Cannondale  ·  Tiranë

Connondale Trail SL, 29 L

320 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fischer 27.5 ebike

8 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Genesis CDA 20 GT, 28 L

399 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CrossWave Delux-Wave Shes/Ndërroj

1 350 EUR

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Radon Slide 150

650 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Tiranë

B-Twin 24 M

120 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:54 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cube Hyde Pro

650 EUR

18 Korr 19:53 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Fier

Bike Germany ����

1 LEK

18 Korr 19:53 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Fier

Carver City

460 LEK

18 Korr 19:51 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta SPEAR 29

20 000 LEK

18 Korr 19:51 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta nr 16 per djem

80 EUR

Shitësit të Besuar
18 Korr 15:04 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Ghost  ·  Tiranë

Mtb Ghost kato 29 large

350 EUR

18 Korr 14:36 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion super biciklete serious ne shitje

220 EUR

18 Korr 12:42 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklete Focus Sport Series 29R

300 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 09:59 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETA 26 DHE 28

100 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 09:15 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet biciklet Qyteti , Gjermane Cube super gjendje

290 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 09:15 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete Scott 720 super e paster

290 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 02:44 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet bicikleta

330 EUR

17 Korr 02:32 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Bosch Elektrike XXL

850 EUR

17 Korr 01:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Specialized 29 Xl

350 LEK Çmimi me zbritje

16 Korr 22:21 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bicikleta orbea 28 elektrike

1 250 EUR

16 Korr 22:21 Të tjera  ·  Elbasan

Biciklete elektrike Giant mtb 29

1 250 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 15:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Berat

Trupa bicikletash dhe disje

320 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 08:37 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Okazion Cube swiss elektrike

800 EUR

14 Korr 21:41 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Bicikleta Masa 20, 24, 26, Keste Mujore

14 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bicikleta | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione