Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bicikleta - Motorra (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Adly , 23
KTM , 16
Aeon , 7
Boom , 7
Yamaha , 5
Aprilia , 4
BMW , 4
CFMOTO , 4
Peugeot , 4
Piaggio , 4
Baotian , 3
e-max , 3
Italjet , 3
Online , 3
VICTORY , 3
BMX , 3
Derbi , 2
Honda , 2
MBK , 2
Pegasus , 2
Zero , 2
Bashan , 1
Beta , 1
Blata , 1
CPI , 1
Ducati , 1
Explorer , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Linhai , 1
Polaris , 1
SYM , 1
TM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikleta,kategori Motorra (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bicikleta Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Korr 14:39 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biçiklet B.twin 27.5 inch

250 EUR

11 Korr 14:39 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçikleta

180 EUR

28 Qer 22:17 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Pogradec

Btwin 550 karbon

220 LEK

28 Qer 22:04 Offroad/Terren  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Elektrik bike

3 000 EUR

26 Qer 20:47 Sportiv  ·  Aeon  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet bicikleta super gjendje Okazion

350 EUR

18 Qer 21:22 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet bicikleta

100 EUR

18 Qer 16:04 Skuterë  ·  Pegasus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta

650 LEK

24 Maj 23:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

1 000 EUR

18 Maj 00:40 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet super okazion

400 EUR

28 Pri 16:32 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet

50 LEK

12 Pri 12:58 Skuterë  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shes bicikleta 3 cop

1 EUR

10 Pri 19:52 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet bicikleta me gjendje te mir

60 LEK

09 Pri 05:18 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik

800 EUR

04 Pri 04:19 Motorra (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet per arsye mos perdorimi

2 200 EUR

07 Mar 10:02 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet CUBE 28

280 EUR

15 Shk 10:48 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

bicikleta

10 Shk 12:31 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Fier

shitet

40 LEK

30 Jan 14:10 Motorra (mbi 50cc)  ·  Explorer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

4 000 LEK

17 Jan 21:25 Sportiv  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

70 EUR

20 Dhj 15:24 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Kavajë

Shitet Bicikleta

1 150 EUR

13 Dhj 10:15 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta bt-win okazion sott

1 EUR

21 Nën 09:29 Skuterë  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Shkodër

Shitet biciklete

170 LEK

10 Nën 14:17 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shes biciklet CUBE 29

350 EUR

08 Nën 20:12 Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

200 LEK

08 Tet 10:34 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETA ME BATERI

300 EUR

07 Tet 00:30 Të tjera  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tepelenë

Shitet bicikleta

100 EUR

26 Sht 20:40 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shite bicikleta 27.5 nga gjermania

220 EUR

01 Sht 11:38 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

shitet

200 EUR

29 Gush 13:03 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Biçiklet Bullet

11 000 LEK

21 Gush 00:05 Skuterë  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Italiane

250 EUR

20 Gush 22:43 Kros | Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta ne shitje

599 EUR

14 Korr 19:10 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

biciklet mtb

250 LEK

14 Korr 17:50 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2 bicikleta ne shitje 8,000 leke��

8 000 LEK

06 Korr 11:07 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

italiane

160 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motorra (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bicikleta | Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione