Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni pjesë për makina të dëmtuara në shitje: Motor, disqe, parakolp, kroskot dhe më shumë për Range Rover dhe makina të tjera

Eksploroni përzgjedhjen tonë të larmishme të makinave të dëmtuara në shitje, duke përfshirë modelet Volkswagen, Audi, Opel, Seat dhe Ford. Shfletoni inventarin tonë për goma, pjesë këmbimi, motorë, disqe, parakolpë, kroskotë dhe më shumë, si dhe komponentë thelbësorë si pompë nafte, goma dhe amortizatorë.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një rimorkio, sedilje ose pjesë specifike për automjetet tuaja, ne ofrojmë një gamë të plotë për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Gjeni makina dhe pjesë cilësore në shitje, ideale për projekte riparimi ose për të siguruar komponentë individualë.

Dje 14:51 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Injektore

350 EUR

18 Korr 09:40 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw seria 7

17 Korr 18:59 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw X3

17 Korr 15:42 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Hyndai Getz

16 Korr 14:42 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Ford Focus

15 Korr 11:23 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw Z4

15 Korr 07:28 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

goma me disqe

40 EUR

14 Korr 11:37 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Jaguar Xf 2012 3.0 naft

4 300 EUR

14 Korr 11:37 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Jaguar Xf 2012 3.0 naft

4 300 EUR

13 Korr 12:45 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Jaguar Xf 2012 3.0 naft

4 300 EUR

12 Korr 17:32 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Seat Ibiza

11 Korr 16:16 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Volvo S80

11 Korr 14:43 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Opel Vectra

10 Korr 15:09 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Benz Evo

10 Korr 08:11 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Audi A3

10 Korr 08:06 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw 750

10 Korr 08:05 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw 520

10 Korr 07:59 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Jeep Cheroke

10 Korr 07:58 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Alfa 156

10 Korr 07:57 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Audi A8

10 Korr 07:57 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Opel Astra

09 Korr 17:21 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Benz ML 320

09 Korr 08:11 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Suzuki Ignis

09 Korr 07:44 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Fier

Blej Makina Per Skrap

08 Korr 16:11 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Benz ML

07 Korr 22:35 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Dodge Nitro

07 Korr 18:38 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Goma 235.65.16 C

170 EUR

Pjesë këmbimi për makina të dëmtuara në shitje: Volkswagen, Audi, Opel, Ford, BMW dhe të tjera në MerrJep.al


MerrJep.al, gjetja e pjesëve të këmbimit për makinat tuaja të dëmtuara për shitje është e lehtë. Me një kërkim të thjeshtë duke përdorur fjalë kyçe si Volkswagen, Audi, Opel, Mercedes-Benz dhe Ford, mund të gjeni shpejt pjesët specifike që ju nevojiten.


Pavarësisht nëse janë goma, pjesë këmbimi ose komponentë të tjerë thelbësorë, platforma jonë ofron një përzgjedhje të gjerë për të përmbushur kërkesat tuaja. Shfletoni nëpër listat e kategorizuara sipas markës, modelit dhe llojit të pjesës, duke siguruar një përvojë të qetë blerjeje të përshtatur për preferencat tuaja.


Me MerrJep.al, marrja e pjesëve të këmbimit me cilësi të lartë për makinat tuaja nuk ka qenë kurrë më e lehtë.Pjesë këmbimi Mercedes dhe më shumë: Motor, disqe, goma, parakolp dhe komponentë thelbësorë në shitje


Zbuloni një gamë të gjerë pjesësh Mercedes-Benz me cilësi të lartë për shitje në platformën tonë, që mbulojnë komponentë thelbësorë si motorë, disqe, parakolpë dhe kroskotë. Pavarësisht nëse keni nevojë për një pompë nafte, kofano, amortizator ose rimorkio, ne ju ndihmojmë.


Shfletoni përzgjedhjen tonë të gjerë të sediljeve dhe pjesëve të tjera të makinave, në gjendje perfekte, qoftë të reja ose të përdorura. Me fokus në cilësinë dhe besueshmërinë, ne sigurojmë që secila pjesë e listuar të përmbushë standardet më të larta. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për automjetin tuaj dhe më shumë, të gjitha të disponueshme për blerje.

Shisni me lehtësi në MerrJep.al: Listoni sot makina të dëmtuara në shitje | Volkswagen, Audi, Opel, Ford, Toyota


Listimi i një makine të dëmtuar në shitje, Volkswagen, Audi, Opel, Ford apo pjesë këmbimi në MerrJep.al është mjaft e lehtë.


Thjesht krijoni një llogari- më pas krijoni një njoftim të detajuar dhe përfshini përshkrime që nxjerrin në pah veçoritë kryesore të artikujve tuaj, qofshin motorë, disqe, parakolp, kroskot ose pjesë të makinës suaj.


Përfshini në përshkrim fjalët kyçe si, “shitet kofano Toyota”, “shitet amortizator Volkswagen”, “shitet kroskot Seat”, ose “makina për pjesë në shitje”. Mund të tregoheni edhe më specifikë duke shkruar "shiten pjesë për VW Polo", "shiten pjesë për Audi A6", "shitet motor Opel Corsa", "shitet pompë nafte Ford Focus", ose "shiten disqe VW Passat 2014".


Mos harroni të shkrepni foto me cilësi të lartë që tregojnë gjendjen e produkteve tuaja për të tërhequr blerës të mundshëm.


Pavarësisht nëse ofroni goma, pompa vaji, kroskot, amortizatorë, rimorkio, sedilje ose pjesë të tjera për makina, platforma jonë ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit për postimin e listimeve tuaja.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione