Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 678
Aixam , 165
Alfa Romeo , 3915
Alpina , 98
Artega , 59
Audi , 49290
BAIC , 61
Bentley , 86
BMW , 32406
Brilliance , 15
Bugatti , 46
Buick , 44
Cadillac , 264
Chevrolet , 1723
Chrysler , 1192
Citroën , 7354
Corvette , 39
Dacia , 264
Daewoo , 510
Daihatsu , 418
DeTomaso , 4
Dodge , 430
Ferrari , 71
Fiat , 19706
Ford , 45230
GMC , 105
Great Wall , 73
Grecav , 18
Honda , 1432
Hummer , 156
Hyundai , 5133
Infiniti , 107
Isuzu , 193
Jaguar , 1392
Jeep , 2198
Kia , 1843
Koenigsegg , 20
KTM , 46
Lada , 34
Lancia , 2379
Land Rover , 8186
Landwind , 6
Lexus , 142
Lifan , 23
Ligier , 10
Lincoln , 200
Lotus , 8
Maserati , 118
Maybach , 18
Mazda , 2228
Mercedes-Benz , 175630
MG , 125
MINI , 1872
Mitsubishi , 4324
Morgan , 9
Nissan , 7787
NSU , 13
Opel , 24932
Peugeot , 10336
Piaggio , 149
Plymouth , 8
Pontiac , 18
Porsche , 2400
Proton , 10
Renault , 13708
Rover , 700
Saab , 396
Seat , 4925
Škoda , 2737
Smart , 7124
Spyker , 4
Ssangyong , 515
Subaru , 206
Suzuki , 1553
Talbot , 4
Tata , 141
Tesla , 32
Toyota , 18076
Trabant , 8
Triumph , 4
TVR , 44
UAZ , 23
VW Volkswagen , 94125
Volvo , 5034
Wartburg , 9
Wiesmann , 16
Yugo , 47
Zastava , 77

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Benz C class

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 GTI 2010 Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:58
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ, C300 2012.

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 19:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Okazion! BMW 530xd Individual Look M-Performance.

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:22
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2018 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 2.4 Dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:22 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel viti 2014 nafte Sport Tour super gjendje

4 697 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 S-LINE ( BODYKIT RS6 jasht brenda )

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

5 840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 4X4 FULL OPTIONS

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS 350 Benzin okazion dhe pak dittt

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tiranë

PEUGEOT EXPERT 2.0 BENZIN 2009 ZVICRA

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:19 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 DOKUMENTA Ok

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw golf V

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:18 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 GERMANY ���� LOOK AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

2011���� €��������

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:17 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Librazhd

Smart

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

9 900 EUR

Sot 23:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Krujë

Shitet ndrohet Land Rover 2.2 nafte automatike me Dogane

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:15 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

BMW X1

7 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

����LAND ROVER ����DISCOVERY����R-DYNAMIC ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:14 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Tiranë

RENAULT TRAFIC LUNGO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Krujë

Shitet ndrohet ML 350 nafte full panorame me Dogane

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

Shitet E ndrohet cLas 250 full panorame me dogane viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2014 PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:12 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Shitet ndrohet c 220 nafte automatike full panorame 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:12 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar LUXURY PREMIUM (Gjendje perfekte)

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Krujë

Shitet ndrohet GT 530 nafte automat panorame me Dogane

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.5 BENZINE PERFEKT

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 250 BLUETEC

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benz c class 220 naft evo viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:11 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat bravo 1.6 naft viti 2009 gjendje shum te mire

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:11 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:09
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

CHEVROLET CAMARO RS 3.6

17 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 23:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione