Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w124 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 22
Audi , 7
Fiat , 7
BMW , 3
Ssangyong , 3
Renault , 2
Citroën , 1
Opel , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w124,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w124 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Vw Golf Plus 2007 okaziooon

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Fier

BENZ 124 E 500 V8 FABRIKE

16 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:34 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkodër

W124 xhama te zi origjinal

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lezhë

w124 automat benzin

6 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 11:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 01:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

mercdez benz

3 500 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Shitet Mercedes benz w124 200D

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz C63 Edition one

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 12:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

115 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Korr 20:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes benz w124

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 15:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

W 124

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes-benz w124

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 09:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes Benz w124

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Gjirokastër

Shitet Mercedes benc 300

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Qer 09:03 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes benz w124 E250

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 08:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

S class Sllon Nafte, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedes w140 Nafte, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 19:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 19:22 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercdes benz w124

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 02:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercdes benz w124

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

Benz w124

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 10:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 22:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 200  ·  Durrës

Shitet W124 CE200 Kupe

6 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 20:20 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Fier

Shitet ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Korçë

Mercedes- Benz w124

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Sarandë

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 16:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Mercedes benz w124 2000 kubikesh nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

W124 250TD

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 23:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes benz w124 95

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes w124 95

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

W 124 I RESTAURUAR OKAZZION 0689400000

5 310 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 15:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kucovë

Shitet W114

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

SHITET MERCEDEZ-BENZ W124 200D

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kurbin

Mundsi nderrimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 11:40 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lezhë

Mundesi nderrimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w124 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

w124 w124 W124 W124 W124 W124 W124 w124 W124 w124

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione