Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover ne Shitje | Ofertat ne MerrJep.al

Gjej njoftime për Land rover në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Land rover defender, Discovery, Velar, Evoque dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej range rover ne shitje me ofertat me te mira.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.

Dje 09:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 NAFTE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 12:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Durrës

Okazion!! Land Rover Freelander 2.2 Nafte Automat.

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

��2017 - LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0D

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Velar 3.0 R-Dinamic

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Lushnjë

Land Rover Discovery. Model 2.0 HSE Diesel

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:47 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Range Rover SPORT HSE Td6 - 2016

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Range Rover SPORT HSE Td6 - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover sport

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

��2017 - LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0D

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque , FULL DYNAMIC����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque (R-Dynamic)

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4.0 V6 Benzine/Gaz HSE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0L -13 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet range rover evoque. 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Rengjrover spoer

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:37 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 diesel (Dynamik drive )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 diesel

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE-13 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

31 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY-5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Range Rover

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

��Range Rover Evoque Automatike 2.0 Benzine "����Zvicra����"

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:31 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

❇️ LAND ROVER FREELANDER �� OKAZION ��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Land rover në shitje? Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit range rover në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Land rover ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Land rover, defender, Discovery, Velar, Evoque, Range rover sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Land rover që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej range rover ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Land rover


Keni Land rover që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Land rover shpejt dhe lehte.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione