Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Range Rover Evoque Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 NAFTE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 20:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0L -13 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet range rover evoque. 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 diesel (Dynamik drive )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE-13 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

Range Rover Evoque 2013

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 SD4 Automat Panorama

15 749 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:02 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2d SD4 Prestige

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 NAFTE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

OKAZIONNN !! LAND ROVER EVOQUE 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque gjendje shkelqyer

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Evoque

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evogue 2013 Naft 2.2 KM 85 Automat 21000 mij

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

����Range Rover Evoque 2.2 diesel DYNAMIC (Zvicra)����

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

RR Evoque 2016 (Zvicra)

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.0 nafte 9 G

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque !!!

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2SD4

16 490 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Land Rover ▫️Range Rover Evoque ▫️2.2 TD4 150cv

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque 2013

18 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Okazion ! Range Rover Evoque Benzin Gaz Princ

18 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Krujë

Shitet Reng rover evoque 2.0 nafte automatike 2016

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque (R-Dynamic)

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

��Range Rover Evoque Automatike 2.0 Benzine "����Zvicra����"

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet rang rover Evoque 2016

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:10 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE SD4

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

♦️Shitet Range Rover Evoque viti 2016 2.0 HSE TD4

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque ne super gjendje

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Korçë

SHITET OSE NDRROHET 2015 RANGE ROVER EVOQUE 2.0 Benzin 4x4

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 21:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Evoque 2.2 okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 20:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover full opsion viti 2014

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 19:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Shitet Okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 18:12 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Black Edition Zvicra ����

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 12:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione