Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C220 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 10673
Audi , 195
Ford , 113
BMW , 93
Toyota , 55
Opel , 47
Land Rover , 43
Hyundai , 18
Porsche , 17
Nissan , 16
Fiat , 16
Peugeot , 16
Volvo , 15
Citroën , 14
Mitsubishi , 12
Chrysler , 10
Mazda , 9
Smart , 9
Renault , 8
Seat , 6
Hummer , 5
Škoda , 5
MINI , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Kia , 3
Acura , 3
Jeep , 3
Isuzu , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C220,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 23:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine+Gaz Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazion!! Mercedes Benz C220 Nafte Full Option!!

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazion!! Mercedes Benz C220 Nafte Full Option!!

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET C220 AUTOMAT FULL OPTION !!!!!

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7Naft Automat 7999€ Panoram

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

��Mercedes C220 Manuale Nafte 2006 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION!!!!Mercedes Benz C220 cdi - Daimler Chrysler 1 500EU

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Mercedes Benz C220 W204 2010

6 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C CLASSE 220 NAFT FULL OPSIONE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARD ZVICRA CH

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:51 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIA 320D NAFTE

2 370 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION BENZ C220

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz c220 w204

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:50 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMATIK ME QERA 50 EUR/DITA

50 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013��������

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 Bluetec ����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz C220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE “TRENDLINE” VITI 2012 I SAPO ARDHUR

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO VITI 2013 AUTOMAT 8G

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

‼️ MERCEDES E220 Cdi ///EVO ‼️

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Polo 1.2 Okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C220 C220 c220 C220 C220 C220 C220 c220 C220 C220

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione