Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Cimer për Bashkëndarje të Qerasë | Njoftimet në Shqipëri


Marrja e apartamentit me qera pa e ndarë shumën, nuk është e lehtë sidomos për studentë, prandaj narja e qerasë me dikë është zgjidhja e duhur. Nëse jeni duke kërkuar për një cimer apo cimere për ndarje të qerasë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shikoni njoftimet dhekontaktoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë.16 Korr 17:01 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Durrës

magazine

12 Korr 21:48 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Ndarje qiraje Apartament Selvia,Tirane

11 Korr 19:34 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Jepet me qera

01 Tet 22:30 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Shitet dyqan

23 Korr 12:46 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

12 Qer 17:12 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Fier

apartament

06 Qer 17:12 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Kamer Sony

20 Jan 00:58 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Kurbin

Lek uha me interes

22 Nën 13:33 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

07 Tet 19:12 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Cimere

14 Sht 13:09 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Devoll

Bashkbanues

20 Shk 17:44 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Kerkoj nje cimere

03 Korr 15:14 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

Okazion

23 Nën 00:04 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Tiranë

serioz

17 Tet 22:36 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Durrës

Ndarje Qera

17 Tet 22:36 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Durrës

Ndarje Qeraje

11 Tet 14:47 Ndarje qeraje (Cimer)  ·  Durrës

Shtepi me qera ne Durres


Ju nevojitet Cimer apo Cimere për ndarje të qerasë


Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe kontaktkoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë. Filtroni njoftimet, zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome dhe shikoni njoftimet që ju përshtaten juve.


Gjeni Cimer në MerrJep.al


Gjeni njoftime për banorë që kërkojnë për cimer apo bashkëndarës të qerasë në Tiranë, Elbasan, dhe qytetet tjer të Shqipërisë. Marrja e një apartamenti me qera pa e bashkëndar qeran me dikë mund të jetë e vështirë për ju, prandaj ndarja e qerasë me dikë është zgjedhja e duhur për.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione