Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Për meshkuj , 6679
Unisex , 3108
Për femra , 1313

Blej aksesorë dhe orë të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura. Shiko njoftimet për aksesorë telefonash, bizhuteri, orë Rolex, Hublot, Micheal Kors, Gucci, dhe të tjera. Gjej syze të ndryshme si Louis Vuitton, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Ray Ban, Celine dhe shumë marka të tjera në shitje.17 Korr 07:55
Linku:
Dyqan Për femra  ·  Tiranë

Syze Miu Miu

60 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 22:03 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore E RE Giafranco Ferre

170 EUR

Sot 18:48 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shiten 2 ore timex

20 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:45 Unisex  ·  Tiranë

Rayban origjinale

15 EUR

Sot 18:31 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

❌ Hublot Classic Fusion ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:18 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shes Ore Armani

100 EUR

Sot 18:10 Unisex  ·  Durrës

MI BAND 8 GLOBAL VERSION SI E RE 15dit I PËRDOR

35 LEK

Sot 17:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

Kulete Louis Vuitton

150 EUR

Sot 17:07 Për femra  ·  Korçë

Shitet ore gucci 100€

100 EUR

Sot 15:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Portofol

55 EUR

Sot 14:44 Unisex  ·  Tiranë

Smart watch original

160 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:26 Unisex  ·  Tiranë

Portofol veror

10 LEK

Sot 14:26 Unisex  ·  Elbasan

Huawei smartwatch GT 2 Pro

130 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:22 Unisex  ·  Fier

Samsung Watch 4 Classic

130 LEK

Sot 14:22 Unisex  ·  Fier

Shitet Samsung Watch 4 Classic

130 LEK

Sot 14:22 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ora Patek Philippe

Sot 14:22 Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex

Sot 13:52 Unisex  ·  Tiranë

Cartier

2 500 EUR

Sot 13:43 Unisex  ·  Tiranë

Smartwatch JOYROOM CLASSIC SERIES

65 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:04 Unisex  ·  Tiranë

Rolex

5 000 EUR

Sot 12:53 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore timex 25 mije te vjetra

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Për femra  ·  Tiranë

Shitet Dyson Airwrap

370 EUR

Sot 09:23 Unisex  ·  Elbasan

MISSION TO SATURN

80 EUR

Sot 09:22 Për meshkuj  ·  Tiranë

☎️Ore RAIMOND WEIL (100 % origjinale)☎️

2 699 EUR

Sot 09:22 Për meshkuj  ·  Tiranë

��Giorgio Armani - Sunglasses��

150 EUR

Sot 09:21 Për meshkuj  ·  Elbasan

Ore dore OMEGA ����

120 EUR

Sot 09:21 Për meshkuj  ·  Elbasan

Ore dore OMEGA ����

99 EUR

Sot 08:29 Për meshkuj  ·  Elbasan

tissot

120 EUR

Sot 08:27 Për meshkuj  ·  Elbasan

seiko

80 EUR

Sot 08:27 Unisex  ·  Elbasan

skelet syze optike

50 EUR

Sot 08:24 Për meshkuj  ·  Elbasan

orë dore OLEVS

35 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:09 Për meshkuj  ·  Tiranë

ore BREITLING Chronograph, imitim.

130 EUR

Sot 00:07 Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex DeepSea imitim AAA+

180 EUR

Dje 22:51 Unisex  ·  Kukës

Garmin Venu 2s

320 EUR

Dje 22:51 Për meshkuj  ·  Tiranë

Samsung galaxy watch 4 clasic

100 LEK

Dje 22:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ne shitje Seiko

50 LEK

Dje 19:36 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 8 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:35 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:35 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:35 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:20 Për meshkuj  ·  Tiranë

Parfum

1 700 EUR

Dje 16:20 Për femra  ·  Tiranë

Pandora

1 EUR

Dje 14:35 Unisex  ·  Tiranë

Blej ora Rolex Omega CARTIER ZENITH PATEK PHILIPE ETJ

11 000 EUR Çmimi me zbritje


Kërkoni aksesorë apo orë të ndryshme? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të aksesorëve dhe orëve për femra, meshkuj dhe unisex. Shiko njoftimet dhe gjej aksesorë dhe orë të ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Blej Aksesorë dhe orë të ndryshëm në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në Merrjep.al dhe gjej aksesorë dhe orë nga më të ndryshmit në shitje. Shiko njoftimet për aksesorë telefonash, bizhuteri, orë Rolex, Hublot, Micheal Kors, Gucci, Omega, Cartier, Tommy Hilfiger dhe shumë të tjera në shitje. Blej Syze nga markat dhe llojet e ndryshme si Syze dielli Ray Ban, Syze dielli police, Syze Louis Vuiton, Syze Optike, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Hugo Boss, Mont Blanc, Syze armani, Versace dhe shumë marka të tjera në trend. Gjej bizhuteri të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme në shitje.


Shit Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Keni aksesorë, orë apo bizhuteri të ndryshme që dëshironi ti shisni? MerrJep.al vshtë patforma e duhur për ju. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e e produktit që shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione