Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Audio në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Gjej pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko me mijëra njoftimet për kufje me wireless, kufje me bluetooth, kasetofon, bokse, kasetofon me bluetooth, kasetofon usb, kasetofon me ekran, kasetofon për makina, dhe shumë pajisje tjera audio. Shih njoftimet dhe gjej Pajisje Audio me ofertat më të mira.Sot 22:38 Të tjera  ·  Shkodër

Bokse profesional jbl

25 000 LEK

Sot 22:37 Të tjera  ·  Shkodër

Spaceflover okazion

1 000 EUR

Sot 22:37 Të tjera  ·  Shkodër

Amplifika profesionale 2 cop 100000 lek

100 000 LEK

Sot 22:32 Të tjera  ·  Shkodër

Lazer profesional cift

Sot 21:30 Të tjera  ·  Fier

Airpods

Sot 21:30 Të tjera  ·  Fier

Airpods

Sot 15:55 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion Kufje bluetooth ANC

5 000 LEK

Sot 15:27 Dyqan Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  JBL  ·  Tiranë

OKAZION JBL CHARGER 5 TE RINJ NE KUTI

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 14:22 MP3/4/5-player/CD  ·  Elbasan

Bluetooth me sd card dhe aux

3 000 LEK

Sot 10:50 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bokse makine

40 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:53 MP3/4/5-player/CD  ·  Vlorë

Kasetofon

3 000 LEK

Dje 14:44 MP3/4/5-player/CD  ·  Vlorë

Sony mp3 player

5 500 LEK

Dje 10:52 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Homepod i zi

300 EUR

18 Korr 12:04 Të tjera  ·  Vlorë

ampifikator i vjter makine 92watt origjinal

20 LEK

18 Korr 00:19 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Kasetofon Toyota Yaris dhe Auris 2005-2010

80 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 00:07 Të tjera  ·  Tiranë

Galaxy buds 2 pro oregjinale

120 EUR

17 Korr 19:08 Të tjera  ·  Vlorë

Apple Airpods Pro 2nd Gen

150 EUR

17 Korr 12:20 MP3/4/5-player/CD  ·  Pogradec

Touch Screen per kasetofon makine

15 EUR

17 Korr 11:21 Të tjera  ·  Tiranë

Kufje Sony MDR 100-Abn noice cancellation

100 EUR

17 Korr 09:09 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SONY CFS-B31

6 830 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 19:18 Të tjera  ·  Tiranë

Korg AX3000G Pedalbord per Kitare Elektrike

100 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 19:13 Të tjera  ·  Tiranë

K&M CELULAR MICROPHONE HOLDER

1 890 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 16:02 Të tjera  ·  Tiranë

Kufje/Degjuese (Headphones) Sony MDR-ZX310

1 600 LEK

15 Korr 11:21 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

boks me karaoke

15 000 LEK

14 Korr 21:43 Të tjera  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Buds plus

5 000 LEK

14 Korr 21:40 Të tjera  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Buds FE - Ne kuti

8 000 LEK

14 Korr 11:35 Të tjera  ·  Tiranë

Kufje DJ, AIAIAI TMA 2 Dj Preset

1 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 23:52 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Kartë Zëri Audient EVO 4

95 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 09:29 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse bowers&wilkins

100 LEK Çmimi me zbritje

12 Korr 09:28 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kufje

50 EUR Çmimi me zbritje


Po Kërkoni për pajisje audio në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej pajisjen që ju nevojitet në mesin e mbi 3,000 njoftimeve për pajisje audio të reja dhe të përdorura në shitje.


Mijëra njoftime për pajisje audio në shitje


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për pajije të ndryshme audio në shitje. Shihni me mijëra njoftime për pajisje audio si kufje, kufje me bluetooth, kufje me wireless, kasetofon, kasetofon me usb, kasetofon me ekran, kasetofon me bluetooth, kasetofon për makina, kufje akg, bokse muzike me bluetooth, bokse makinash, boks jbl me bluetooth, dhe shumë pajisje tjera audio në shitje. Filtro njoftimet për pajisje audio apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje audio që të nevojitet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme audio, si kasetofon, bokse, kufje apo të tjera që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione