Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje/Inventar dhe Dekorim në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty.19 Korr 14:35
Linku:
Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Kerkohet tapicier me eksperience

90 000 LEK


Sot 00:05 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrige plastike

2 500 LEK

Sot 00:04 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Set kolltuqesh Lekure origjinale

1 399 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Vlorë

Tavolina te larta disco live

32 EUR

Dje 23:41 Lule dhe bimë  ·  Lezhë

Ulli shekullor 4.7perimetri

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:33 Të tjera  ·  Korçë

Tenda dielli

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkodër

Tavoline per kompjuter

3 300 LEK

Dje 22:19 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten tre tavolina zyre!

12 000 LEK

Dje 22:14 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrige lekundese

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:05 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Okazion. Shiten 2 rrugica te viteve 80.

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:44 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan set me dyshek

190 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavoline druri okazion

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:29 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shitet dere e brenshme 50 mije lek

50 LEK


Dëshironita mobiloni shtëpinë tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për mobilje nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje me çmimet më volitshme. Shiko njoftime në tregun më të madhë në Shqipëri - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për mobilje të ndryshme në shitje


Gjeni mobiljet e duhura për shtëpinë tuaj online lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si mobilje salloni, tavolina, karriga, tavolinë ngrënie, tavolina lokali, tavololinë kompjuteri, kolltuqe, krevate, kolltuqe lekure, mobilje për dhomë gjumi, rafte, dyer, dritare, ora muri, mobilje zyrash, rafte dyqani, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko për mobiljet e caktuara qëju duhen dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve.Blej dhe shit mobilje në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni mobilje të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shit mobilje të ndryshme për sallon, kuzhinë për dhoma, lokale apo për zyre të ndryshme duke shpërndar njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione