Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tavolina dhe Karrige në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tryeza dhe karrige të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina për lokale, tavolina buke klasike, tavolina prej druri, dhe shumë tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për tavolinën apo karrogen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira.
Dje 21:30 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten Set Tavolina+ Karrige

40 EUR

Dje 21:13 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten tre tavolina zyre!

12 000 LEK


Jeni duke kërkuar për tavolina apo karrige? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të modeleve të ndryshme të tavolinave dhe karrigeve të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju përshtaten juve.


Mijëra njoftime për tavolina dhe karrige në shitje


Gjej tavolinën apo karriget që ju përshtaten juve dhe me çmimet më të volitshme në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për tavolina buke prej druri, tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina buke me hapje, tavolina televizori, tavolina buke klasike, tavolina mesi, tavolina mesi per sallon, tavolina per mesim, tavolina per zyre, karrige lëkundese, karrige zyre, karrige të përdorura për lokale, karrige për fëmije të përdorura, karrige kompjuteri dhe shumë lloje tjera.Shit Tavolina dhe karrige në MerrJep.al


Nëse posedoni tavolina apo karrige të reja apo të përdorura të modeleve të ndryshme dhe dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani, shpërndaj në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar për tavolinë apo karriget që shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione