Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Inventar për Banjo | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej gjithçka për banjon tuaj me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për mini vaskë, jakuzi, vaskë, vaskë me hidromasazh, kaldaj, boiler elektrik, hidrosanitare dhe shumëçka tjetër për banjon tuaj. Blej pajisje për banjo të reja dhe të përdorura në MerrJep.al.11 Korr 13:53 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavarmane - Hidrosanitare

200 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 08:03 Inventar për banjo  ·  Fier

2 Vetrata alumini

20 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Korr 15:05 Inventar për banjo  ·  Tiranë

lavaman

3 150 LEK

12 Qer 05:37 Inventar për banjo  ·  Tiranë

banjo vc lavaman gjëndja 8/10

4 000 LEK

17 Maj 21:14 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavaman+pasqyre tualeti

5 500 LEK

04 Maj 09:28 Inventar për banjo  ·  Tiranë

cezem banjo super.

4 000 LEK

30 Pri 06:33 Inventar për banjo  ·  Fier

Shiten 2 kabina dushi.

18 000 LEK

30 Pri 06:32 Inventar për banjo  ·  Fier

Shiten kabina dushi 2 cope + bide + wc

30 000 LEK

29 Pri 18:00 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavatrice okazion

100 EUR

28 Pri 15:44 Inventar për banjo  ·  Durrës

figura çeliku

1 000 LEK

13 Pri 19:12 Inventar për banjo  ·  Durrës

Paisje per banjon

400 EUR

31 Mar 10:37 Inventar për banjo  ·  Kavajë

Shitet per banjo lavamani

120 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 12:42 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shes bolier Ariston

6 000 LEK

19 Mar 21:43 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shitet bolier dushi Bosch

8 000 LEK

07 Mar 14:25 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shiten pajisje hidrosanitare

350 EUR

01 Mar 14:55 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shitet lavaman

7 000 LEK

23 Shk 11:58 Inventar për banjo  ·  Tiranë

pasqyre per banjo

80 EUR

23 Shk 11:55 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Pasqyre me drite led

40 EUR

15 Shk 20:51 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Hidrosanitare

300 EUR

19 Jan 21:06 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shiten hidrosanitare

20 000 LEK

14 Jan 14:32 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Hidrosanitare

150 EUR

07 Jan 13:15 Inventar për banjo  ·  Tiranë

shiten paisje per banjo

220 000 LEK

16 Dhj 12:02 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavatrice Hotpoint

50 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Dhj 00:49 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Hidrosanitare dhe mobilje

50 000 LEK

08 Dhj 20:17 Inventar për banjo  ·  Shkodër

Lavaman Gurit

999 999 LEK

22 Nën 13:47 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Okazion! shitet bolier dushi

8 000 LEK

17 Nën 17:23 Inventar për banjo  ·  Tiranë

WC banjoje

2 000 LEK

17 Nën 17:17 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavaman

2 200 LEK

10 Nën 15:33 Dyqan Inventar për banjo  ·  Mirditë

unlacquered brass faucet

150 EUR

22 Sht 20:44 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shitet pasqyre tualeti per vetem 10€

10 EUR

20 Sht 23:07 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shes hidrosanitare, okazion.

400 EUR

17 Sht 17:13 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shitet Lavatrice Miele - 7,000 leke

7 000 LEK

17 Gush 15:23 Inventar për banjo  ·  Tiranë

wc (2) bide (1) grup bide (1) dhe grup dushi (2)

29 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 00:17 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Shitet: Vaske me Hidromasazh

300 EUR

08 Gush 15:53 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavatrice LG 8 kg A+++

250 LEK

07 Gush 19:20 Inventar për banjo  ·  Tiranë

Pasqyre tualeti me ndriçim

30 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 15:44 Inventar për banjo  ·  Tiranë

shes VC,Bide, dhe lavaman kollon

40 EUR


Jeni duke kërkuar për pajisje për banjon tuaj? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve të ndryshme për banjon tuaj. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajijse të ndryshme për banjo dhe gjej ato që të duhen.


Blej Pajisje për banjo në MerrJep.al


Gjej gjithçka që ju nevojitet për banjon tuaj në MerrJep.al. Shiko njoftimet për vaska për banjo, mobilje për banjo, komoda për banjo, inventar për banjo, bide banjo, paisje për banjo, vaske dushi, pasqyre, hidrosanitare, pllakë dushi, rubinet digjital, gabin dushi, lavamane, dhe shumëçka tjetër për banjon tuaj. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju duhen juve me çmimet më të arsyeshme.


Shit inventar për banjo në MerrJep.al


Posedoni pajisje të ndryshme për banjo që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime tani dhe shpërndani njoftimet në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime për pajisje të ndryshme për banjo si vaska, minivaska, jakuzi, rubineta dhe mobilje të ndryshme për banjo.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione