Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.
Sot 00:32 Mobilje salloni  ·  Librazhd

Shiten

480 LEK

Dje 21:59 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan set me dyshek

190 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavoline druri okazion

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:01 Mobilje salloni  ·  Shkodër

Shiten Divana-ne gjendje shum te mire

120 000 LEK

Dje 14:41 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Set kolltuqesh Lekure origjinale

1 399 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:30 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavoline caji

1 000 LEK

Dje 12:49 Mobilje salloni  ·  Korçë

18 mije leke Kolltuqe

18 000 LEK

Dje 11:27 Mobilje salloni  ·  Fier

Shiten mobilje tv +kompjuteri

120 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:54 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet divane 3+2+1+1(Tirane)

123 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:22 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan kendor

1 000 EUR

Dje 10:02 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan + Tavoline mesi OKAZION

1 EUR

Dje 06:11 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten 2 kolltuqe tek

12 000 LEK

22 Korr 20:08 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Mobilje druri antike origjinale Gjermane

1 100 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 19:22 Mobilje salloni  ·  Durrës

Shiten rrugicat e tapeteve okazion

80 LEK

22 Korr 18:37 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend Te Ri Mekanizem Dopio

580 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 15:50 Mobilje salloni  ·  Tiranë

!!! 2 KOLLTUKE TEK !!!

1 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 14:32 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend divane

350 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 13:33 Mobilje salloni  ·  Tiranë

SHITEN DY DIVANE ME HAPJE

60 LEK

22 Korr 12:00 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan kend ngjyre bezhe e hapur

750 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 11:02 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Bean bags

4 000 LEK

22 Korr 11:02 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Okazion ��

21 Korr 17:41 Mobilje salloni  ·  Durrës

Shitet portmonto

15 000 LEK

21 Korr 17:25 Mobilje salloni  ·  Sarandë

Divan vetem per 199 euro

199 EUR

21 Korr 14:56 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Mbajtese TV/Etazher per shitje

22 000 LEK

21 Korr 13:20 Mobilje salloni  ·  Tiranë

MBAJTESE TV

12 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Korr 19:42 Mobilje salloni  ·  Krujë

Shitet kend (krevat) turkez

1 000 EUR

20 Korr 18:05 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend per sallon

33 000 LEK

20 Korr 14:26 Mobilje salloni  ·  Tiranë

tavoline salloni

100 EUR

19 Korr 19:51 Mobilje salloni  ·  Elbasan

��SHITETN��

180 LEK

19 Korr 14:05 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina Mesi Mdf

90 EUR

19 Korr 13:57 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Super DYSHEK ALOE

1 EUR

19 Korr 13:48 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Okazion kend divani + 2 pupa super gjendje

350 EUR

19 Korr 13:13 Mobilje salloni  ·  Durrës

Divan i transformueshëm190*310

150 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 10:44 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan

40 EUR

19 Korr 10:19 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kolltuqe

20 EUR


Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.


Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc, dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit mobilje për sallon në MerrJep.al


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione