Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mbulesa, Batanije dhe Zbukurime në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Zbukurime, mbulesa, batanije të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej batanije, jorgan, mbulesa për shtrat dhe mobilje, piktura, drita dhe gjëra tjera dekoruese këto dhe shumëçkatjetër në shitje. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për atë qëju nevojitet dhe gjeni ato që ju duhen.Dje 10:18 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Mbulesa tavolinash dhe karrigesh

90 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 23:20 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Kashtore

600 LEK

20 Maj 16:22 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Shes metrazh me shumice

300 LEK

17 Maj 23:05 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Korçë

CORGA TRADICIONALE 165x200 2 COPE

300 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 23:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Korçë

Levenxe tradicionale 2 cope

300 EUR Çmimi me zbritje

21 Pri 21:40 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Makine qepese butterfly per zbukurim atelie

2 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Mar 10:52 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Shkodër

Panorame

15 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 17:44 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

SHITET ARUSHI ME TRENDAFILA ARTIFICIALE 40CM

3 500 LEK

22 Shk 12:37 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Jorgan

1 500 LEK Çmimi me zbritje

23 Jan 19:01 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Shiten lule

1 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Dhj 16:49 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Shitet Peme e vitit te ri

4 900 LEK

02 Dhj 21:06 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Shes Peme Viti i Ri

21 000 LEK

24 Nën 15:19 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Pemer artficiale Vit i Ri

350 LEK

16 Nën 11:13 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Krujë

PUNIME DORE

04 Nën 11:39 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Kornize , punim dore

120 EUR

30 Tet 13:08 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Peme Krishtlindje

5 000 LEK

25 Tet 22:11 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Shiten Papagaj australian me kafaz

4 000 LEK

29 Korr 21:12 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Qese me vakum

3 290 LEK

15 Korr 22:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Shkodër

Shiten

1 EUR

10 Korr 12:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Rrobat e një botiku

2 500 EUR

18 Qer 09:45 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Qyp dekorues

1 000 LEK

17 Pri 17:34 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

VAZO DEKORATIVE

16 000 LEK

06 Mar 14:24 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Paisje spa/Madazh

15 000 LEK

20 Shk 19:21 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Korçë

shitet

500 LEK

17 Jan 02:48 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Pogradec

Cope plastike

300 EUR

09 Jan 21:29 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Aksesore handmade

2 500 LEK

13 Dhj 18:54 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tiranë

Ambazhur guzhine ose bare

6 000 LEK

03 Dhj 19:37 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Malësi e Madhe

Kondicioner

1 111 111 LEK

03 Dhj 00:13 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Durrës

Pema E Vitit Te Ri


Gjej gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në MerrJep.al. Blej batanije, mbulesa për shtrat, gjëra dekoruese për dhoma të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje në GJithë Shqipërinë.


Blej Batanije, mbulesa, zbukurime në shitje në MerrJep.al


Nëse jeni duke e mobiluar shtëpinë tuaj apo jeni duke e renovuar atë, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni njoftime për mbulesa për krevat, batanije me ngrohje, batanije për bebe, jorgan me pupla, jorgane të ndryshme, letra muri, vazo, piktura, mbulesa për shtrate, pasqyra, panorama, dyshek me ngrohje, mbulesa te punuara me dorë, punime dore të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al.Shit batanije, mbulesa apo zbukurime në MerrJep.al


Shisni mbulesa, batanije, jogane, të reja apo të përdorura dhe piktura apo punime të ndryshme të bëra me dorë, në tregun më të madhë online nëShqipëri - MerrJep.al. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione