Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina te Perdorura apo te reja në Shitje | MerrJep.al

Audi , 47
BMW , 18
Ford , 18
Toyota , 17
Opel , 13
Land Rover , 11
Fiat , 9
Hyundai , 7
Peugeot , 7
Seat , 5
Citroën , 5
Honda , 5
Chevrolet , 5
Renault , 4
Nissan , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Zastava , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
MG , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Gjeni Makina te Perdorura ne shitje në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet per Makina te Perdorura me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet per Makina te Perdorura dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për Makina te Perdorura dhe të kontaktoni shitësin. - Makina te PerdoruraDje 23:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:35 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz W203

400 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 18:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Shitet Audi A3

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 17:47 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner 2018

8 299 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Cls

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3 2006

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 19:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3 2006 Sline

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 21:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

### �� Audi Q5 2.0 Turbo Benzinë 2011 - Full Option ��

11 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

blejme makina te perdorura

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC TDI��������

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:05 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Matrix

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:41 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

HYPER GT 710 km Elektrike

38 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 18:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS BENZIN GAZ AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:36 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Sportback ����������������

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:24 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Shkodër

Shitet toyota land cruiser prado

10 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

❌SUPER OKAZION❌ 2 dite 6700€ nga 7700€ i padiskutueshem!!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:38 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 TFSI

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Tiranë

SHITET Mercedes-Benz GL 320 CDI - Targa shqiptare

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Kavajë

❌ SHITUR ❌

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Shk 17:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Volkswagen Touareg 2.5 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:38 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Fier

Shitet Honda Cr-v

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Shk 20:11 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Makina

14 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf Style

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 12:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion - Golf V, 1.4 benzine

3 900 EUR

03 Jan 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Tiranë

makina me poroso nga canadaja

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazion Benc C klass

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi a3

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benc E 250 2015❌ WHatsapp!!

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover sport

22 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 4 benzin/gaz 1300 euro diskutushem

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 21:18 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

Shitet ose Nderroet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 4x4 (Quattro) 2.0 Nafte 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Krujë

Audi A4 Quattro (4x4) 2.0 Diesel 2015

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volkswagen në shitje ( Polo,Golf..

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 10:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mitsubishi në shitje (Pajero, L...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Lexus në shitje (Rx350, GS450...

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mercedes Benz në shitje (Class A..

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai në shitje (Santafe...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda në shitje (Civic, CRV...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Chevrolet në shitje

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Bmw në shitje (I3, X5, Q3...

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Audi në shitje (A1, A2, A3...

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Fier

Bleni makina të përdorura Mercedes ( Class A, B, C, E...

7 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Gjeni Makina te Perdorura ne Shitje


Gjeni Makina te Perdorura të reja në shitje, apo makina të reja me çmimet më konkuruese në treg - Makina te Perdorura. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet për Makina te Perdorura që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore, Makina te Perdorura, në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo Njoftime per Makina te Perdorura


Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve per Makina te Perdorura në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Krijoni njoftime per Makina te Perdorura në Shqiperi tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione