Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina VW Volkswagen në shitje vetëm në MerrJep.al

Golf , 44064
Passat , 15926
T3 , 115
T4 , 181
T5 , 413
T6 , 118
181 , 46
Amarok , 66
Arteon , 13
Beetle , 320
Bora , 607
Buggy , 6
Caddy , 4124
CC , 1301
Corrado , 1
Crafter , 241
e-Golf , 381
Eos , 74
Fox , 136
ID.3 , 20
ID.4 , 72
Iltis , 2
Jetta , 1532
Käfer , 9
LT , 116
Lupo , 574
New Beetle , 98
Phaeton , 540
Polo , 7472
Routan , 10
Santana , 7
Scirocco , 110
Sharan , 2306
T1 , 15
T2 , 36
T-Roc , 5
Taro , 6
Tiguan , 2686
Touareg , 1912
Touran , 7507
up! , 46
Vento , 40
XL1 , 2

Jeni në kërkim të një Volkswagen që i përshtatet në mënyrë të përkryer stilit dhe buxhetit tuaj? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al!


Nga seria ikonë Golf TDI/ Golf VII te Passat 2.0 TDI i besueshëm dhe VW Touran, VW Tiguan dhe Touareg sportiv, gjetja e Volkswagen-it tuaj ideal nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Zhytuni në inventarin tonë të larmishëm sot dhe zbuloni udhëtimin e përsosur që përputhet me nevojat dhe preferencat tuaja!

Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
14 Korr 09:42
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 Automat 1.9

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf plus 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Touran 4+1, 2007, 1.9 nafte,manuale 6+R

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2007, STAGE 1 SPORT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN GOLF GTD - 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 1.6 nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan Premium

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6, nderrohet me automat +-

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

VW TIGUAN R -LINE VITI 2019

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFTE 2015

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2014 2.0 NAFTE

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat cc 2.0 tdi bluemotion automat me dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ITAL

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Gti stage 3 APR 2.0 me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Automat

3 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 Gti 2.0 me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:33
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Jetta super gjendje‼️‼️‼️

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 1.4 Benzin/Gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

VW Touran 1.9TDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

PASSAT

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Passat cc Sport

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Okazion 2013 Volkswagen Beetle

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 6

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 7 Automatik 1.6 TDI

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

VW Caddy, VW Jetta, VW Golf, VW Passat në shitje


Kërkoni "Volkswagen në shitje" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të larmishme modelesh VW për të gjetur përputhjen e përsosur për stilin tuaj të jetesës. Nga VW Caddy praktike te VW Jetta elegant dhe nga kompaktja VW Polo te seria ikonike Golf (VW Golf 5, VW Golf 7 1.8, Golf 8 1.9 apo dhe Golf 6 2.0), ka një Volkswagen për çdo shije dhe preferencë në platformën tonë. Plus, me opsione si Passat CC elegant full option dhe Volkswagen Tiguan 2.0 viti 2010, do të keni shumë zgjedhje për t'u marrë në konsideratë.

Makina okazion: VW Passat Jetta dhe Tiguan 2005


Zotërimi i një Volkswagen duhet të jetë i aksesueshëm për të gjithë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë opsione të përballueshme që i përshtaten çdo buxheti. Pavarësisht nëse kërkoni një VW Passat të lirë për t'ju sjellë nëpër qytet ose një Tiguan 2005 me ulje për udhëtimin tuaj të ardhshëm familjar, do të gjeni çmime konkurruese dhe oferta të pakrahasueshme në MerrJep.al. Filloni kërkimin tuaj sot dhe zbuloni Volkswagen të reja ose të përdorura me një çmim që do t'ju pëlqejë.

Kambio automatike apo kambio manuale?


Preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë nga personi në person. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë makina VW Volkswagen me kambio automatike dhe makina manuale për të përmbushur nevojat tuaja specifike. Edhe nëse preferoni komoditetin e një kutie ingranazhi automatik ose kontrollin e një transmetimi manual, do të gjeni modele VW që i përshtaten stilit tuaj të drejtimit në platformën tonë. Shfletoni listat tona dhe zgjidhni llojin e transmetimit që i përshtatet më së miri preferencave tuaja.

Gjeni makina VW Volkswagen në shitje sot!


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur Volkswagen-in tuaj të ëndrrave në MerrJep.al. Jeni duke kërkuar për një makinë kompakte qyteti apo një automjet familjar të gjerë? Webfaqja jonë ka gjithçka që ju nevojitet për t'i bërë realitet ëndrrat tuaja Volkswagen. Kërkoni "Volkswagen në shitje" ose llojin e modelit që dëshironi, si përshembull "Volkswagen Golf 7 në shitje", sot në MerrJep.al dhe nisni udhëtimin tuaj me Volkswagen plot besim!

Shisni Volkswagen-in tuaj në MerrJep.al


Gati për të ndarë rrugët me Volkswagen-in tuaj? MerrJep.al ofron një mënyrë pa probleme për të shitur makinën tuaj dhe për ta kthyer atë në para! Platforma jonë ofron mundësinë e përsosur për të gjetur një pronar të ri për Volkswagen-in tuaj. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto, jepni detaje rreth markës, modelit dhe gjendjes së makinës suaj, shkruani një përshkrim, ku përfshini të dhënat e makinës suaj, përshembull “Passat 2012 në shitje”, shitet VW Passat 2007,"Volkswagen ID 6 në shitje", "Volkswagen Polo në shitje", "shitet Golf 4" dhe vendosni çmimin tuaj të dëshiruar.


Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit dhe audiencën e gjerë, ju do ta keni Volkswagen-in tuaj të listuar për shitje në Tiranë apo gjithë Shqipërinë brenda një kohe të shkurtër. Filloni tani falas procesin e shitjes dhe gjeni makina të lira Volkswagen në MerrJep.al!
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione