Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pa letra fare - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 14
Audi , 11
Opel , 8
Fiat , 7
BMW , 6
Nissan , 4
Smart , 3
Renault , 3
Jeep , 3
Toyota , 2
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa letra fare,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa letra fare Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 02:56 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Vlorë

Lance 1.9 nafte super gjendje viti 2003

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:08 Makina  ·  Fiat  ·  Regata  ·  Lezhë

fiat 1.9 jtd shitet pa letra

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 20:39 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Mallakastër

Chrysler voyager

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Pri 08:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 c7 3.0tdi quatro 2012 170mije km te certifikuara

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls320

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls320

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 17:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Gjirokastër

❌SHITUR❌Toyta Auris 1.4 naft manuale 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Evoo bussines edition

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 17:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 19:50 Makina  ·  Nissan  ·  King Cab  ·  Gjirokastër

shitet

2 500 EUR

05 Nën 16:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 09:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Benz

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 18:31 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford tranzit

1 800 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 20:51 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Lushnjë

Veture benzin gas me letra te sapo paguara.

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Gjirokastër

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 18:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Fokus

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Mallakastër

W 210

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lezhë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion e200 benzin gaz viti2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Jan 14:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet pa letra fare

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vlorë

Fiat Punto 1.2 Benzin

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 21:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet golf 2 benzine 1.4

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 22:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 4 TDI. Fund viti 2002. Motorr golfi 5

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 22:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Pasat okazionn

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 18:19 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Peqin

w124 2.5 pa letra

1 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 22:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Peqin

Shitet w124

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet Benz 190

1 260 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Shitet benz 240 pa letra

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 23:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Librazhd

Shitet benz 250 turbo pa letra fare

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Librazhd

Benz w124 motorr 2500 turbo super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 17:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Mercedes Benz w 123.240.pa letra fare

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

W203 automat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Mercedes Benz w 123.240.1983

1 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Jan 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

MERCEDEZ 200 D VITI 91 MANULA LETRA SAPO BERA

1 850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Shitet Mercedes 123 motorr oregjinale 240

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Librazhd

240 me motorr tipi i ri 250

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 23:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

Shitet Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99 me letra per 1 vit

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Shiten ose nderrohen dhe pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 19:41 Makina  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Dibër

Shitet suzuki

70 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 01:45 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Korçë

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Kurbin

OkazionBenz MercedesE 400CDI AUTOMAT

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 21:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Pogradec

Shitet mitsubishi 4x4

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:09 Makina  ·  Nissan  ·  Primera  ·  Fier

U shit flm mer jep

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 20:29 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Tiranë

audi a4 2.4 v6 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 23:59 Makina  ·  Opel  ·  Calibra  ·  Gjirokastër

Okazion

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 09:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet Audi A3

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 11:36 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kurbin

Shitet reno pa letra okazionn 450€ e dsk

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 22:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kurbin

Audi a4 pa letra

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 17:02 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Tiranë

Ssangyong kyron 2.7 naft 2007 4X4 OKAZION PA LETRA

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa letra fare | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione