Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 28
B-Max , 56
Bronco , 1
Capri , 13
C-Max , 2765
Cougar , 22
Courier , 64
Crown , 6
Econoline , 17
Econovan , 8
EcoSport , 36
Edge , 17
Escape , 110
Escort , 350
Excursion , 14
Expedition , 15
Explorer , 74
Express , 3
F 150 , 47
F 250 , 24
F 350 , 18
Fairlane , 3
Falcon , 6
Fiesta , 11104
Flex , 13
Focus , 17417
Focus C-Max , 319
Fusion , 2544
Galaxy , 2050
Granada , 3
GT , 6
Ka , 691
Kuga , 1030
Maverick , 126
Mercury , 8
Mondeo , 2649
Mustang , 155
Orion , 2
Probe , 8
Puma , 47
Ranger , 221
Raptor , 10
Scorpio , 3
Sierra , 6
S-Max , 342
Sportka , 2
Streetka , 11
Taunus , 8
Taurus , 10
Tourneo , 306
Transit , 2051
Windstar , 11

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.18 Korr 22:11
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus SW 1.6 tdci Plus

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:05
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
12 Korr 21:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Librazhd

Ford C-Max Automatik 1.6 Diesel

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 22:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

SHITET FORD GALAXY 6+1, BENZIN +GAS

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Fier

FORD KA+ 1.5 NAFT 2019 SUPER GJENDJE

8 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford MONDEO TITANIUM 2.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA MODEL TITANIUM INDIVIDUAL 2.0 (NAFTE)

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA ZVICRE

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

������������FORD ESCAPE

8 400 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Vlorë

FORD ������������

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Fier

FORD RANGER XL LIMITED 15 ZVICRA CH

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Elbasan

��Shitet Ford FOCUS-C MAX��

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:05 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA shitet/nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFT AUTOMAT 2010

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CURIER 1.5 NAFT MANUALE 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

��shitet..Forde kuga viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

‼️shitet..forde kuga 2.0 Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Automat okazionnnnn

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Ford tranzit 2.2 nafte

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:14 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Ford Mustang

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:09 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Ford Mustang

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Ford Mustang

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Ford Mustang

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet 1.6 nafte AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kukës

Okazion

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

ford focus titanium..

5 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford Mondeo full option

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte,2008, 159,000 km ORIGJINALE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford mundesi nderrimi

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:29 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Ford 2.2 Dizell

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS VITI 2010,KAMIO AUTOMAT,GAS-BENZIN,

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford Fiesta Sapo Targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

Ford Explorer 3.5 V6 Benzine/Gaz XLT Limited

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Lezhë

ford 1,4naft manual

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fucus

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Focus 1.6 Naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM FULL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione