Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 15559
Mercedes-Benz , 1665
Audi , 618
Ford , 339
BMW , 314
Volvo , 173
Land Rover , 138
Opel , 130
Fiat , 101
Peugeot , 91
Nissan , 74
Citroën , 47
Mitsubishi , 47
Porsche , 46
Hyundai , 44
Renault , 39
Smart , 32
Seat , 31
Jeep , 24
Mazda , 22
MINI , 21
Škoda , 18
Honda , 15
Jaguar , 13
Daihatsu , 13
Lexus , 13
Kia , 12
Chevrolet , 12
Subaru , 10
Suzuki , 9
Lancia , 9
Hummer , 6
Dodge , 6
Chrysler , 5
Acura , 5
Ssangyong , 5
Saab , 4
Isuzu , 3
Cadillac , 3
Infiniti , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
GMC , 2
Tata , 2
Buick , 1
Rover , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 23:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine+Gaz Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

�� Audi Q7 S-Line ��

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Korr 20:49
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Class

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 19:35
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

36 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:20 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:20 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Class

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

Ford Explorer 3.5 V6 Benzine/Gaz XLT Limited

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris Automatike

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIA 320D NAFTE

2 370 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 20:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:07 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Vlorë

Toyota hilux

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:06
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:06 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Toyota Urban Cruiser 1.4 Naft

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:03 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota Corolla 5 Posti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:03 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Corrolla Automatike 1.4 nafte 137.000 km

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris automatik 1.4 nafte

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2.2 Naft D-4D

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris Automatike 1.4 nafte navi sensore

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Toyota Bz4x elektrike 100%⚡️ full opsion

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte me 6+1 Marsha.

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:57 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Avant sport viti 2006 look S-Line disqe 18 nafte

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shitet clk w208 2.0 kompressor benzin-gas ne leje

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 2013 3 mish nafte

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 Viti 2012 look M

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Benz S Clas 2011 212.000 km

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kia Mohave e para në Shqipëri 2020

39 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 automat DSG 1.9 nafte viti 2006 tek derë

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz B200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

���� Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris,hibride,automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:49 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�� Volkswagen Golf 7��

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione