Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touran ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.18 Korr 18:13
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 DSG

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:20
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Volswagen Touran 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Touran 4+1, 2007, 1.9 nafte,manuale 6+R

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Has

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 1,9 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

touran

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

touran

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Kambio Manuale 6+R Vende 4+1

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Kambio Manuale 6+R Vende 4+1

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan Automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lezhë

TOURAN 2.0 AUTOMAT 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 2.0 TDI 2008 Manual 7 ulse Pa Dogane

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

✅️VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFTE, 2010-2011✅️

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

shitet touran 2.0 nafte automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI MANUAL VITI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjirokastër

❌️Touran 1.9 Automat 2010 Ndrohet ❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran per shitje

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

VW TOURAN 1.9 TDI,,VITI 2008����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran Dogane Te Paguar 1.9TDI 2007 Manuale

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran Dogane Te Paguar 1.9TDI Nafte Kamio Manuale 6+R

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.9 NAFTE - 2010 - Kambio MANUALE - 7 VENDE ❌

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.6 NAFTE - MODEL 2012 - KAMBIO MANUALE -5 VENDE❌

8 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Dibër

VW Touran DSG 8G Tronic 1.9 Super gjendje VP 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Viti 2006 benzin 1.4 me dogan sapo ardhur nga zvicra

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

okazion makina zvicre te ndryshme

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2010 GJENDJE PERFEKTE

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kucovë

VW Touran -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 1.9 MANUAL PA DOGAN EURO 4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 2.0 KAMBIO AUTOMATIK PA DOGAN

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

����Volkswagen Touran����

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan Automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran Sapo Targuar

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Toruan 2007 1.6 benzin gaz 4600€

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN HIGHLINE 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN DIESEL. AUTOMATIKE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan Automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet touran

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

TURAN MANUAL

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

TURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

OKAZION VW TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

SHITET VW TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kurbin

VW Touran 2.0 nafte Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet VW Touran Diesel 2.0 T(DI)

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touran në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touran


Keni VW Volkswagen Touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione