Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 220 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 19449
Audi , 565
BMW , 436
Ford , 232
Toyota , 204
Land Rover , 119
Opel , 102
Fiat , 81
Volvo , 65
Nissan , 47
Hyundai , 44
Peugeot , 33
Porsche , 33
Renault , 32
Mitsubishi , 31
Seat , 23
Citroën , 23
Mazda , 17
Jeep , 17
MINI , 16
Smart , 15
Chrysler , 14
Kia , 11
Škoda , 11
Lancia , 11
Acura , 10
Jaguar , 10
BAIC , 9
Honda , 9
Ssangyong , 7
Hummer , 6
Rover , 5
Saab , 5
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Dodge , 4
Daihatsu , 3
Isuzu , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 220,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 08:34
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 D ,VITI 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 16:24
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

���� BENZ C200 Kompressor Look AMG Full Panorama Limited

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 05:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATRO 2016 Premium Plus OKAZION 12500

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Nafte

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

36 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:41
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GKl220 cdi vit 210 km 148000

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 CDI

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 220 Nafte

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

10 dit Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:48 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat doblo 2015 1.6 Multijet

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Okazion 2013 Volkswagen Beetle

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet Okazion

14 800 EUR

Sot 01:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E220

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C 220 CDI. 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GLK 220 ( 4matic )

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 kompressor benzine/gaz

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

W203 super full options

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Nafte

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET C220 AUTOMAT FULL OPTION !!!!!

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7Naft Automat 7999€ Panoram

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:31 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C CLASSE 220 NAFT FULL OPSIONE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E 220

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 220 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez Benz E-Class 220 Nafte - W212

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Bulqizë

Shifter

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione