Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche Cayenne ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Porsche Cayenne ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche Cayenne me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 06:57
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ���� OKAZION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
10 Korr 15:34
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE Platinum Edition 2017

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ���� OKAZION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:56 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Korçë

SHITET PORSHCE CAYENNE PER PJESE KEMBIMI!

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet nderrohet prodhim����

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:49 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 V6 Nafte Platinum

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:48 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porche Cajene 3.0 Nafte ���� Automat Viti 12.2012

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2011 okazion

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:08 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne 3.6 benzine 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:14 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 V6 Nafte Platinum

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:33 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel - ME POROSI PARAPAGUHET

13 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:14 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet porsche caynne 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:09 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��ME GARANCI KM PORCHE CAYEN 2014 NAFTE 3.0 PA TAKS LUKSI��

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

PORCHE CAYENNE 3.0 DISEL 160 km certified

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:22 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Okazion Porsche Cayenne 2013 3.0 Nafte

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:35 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porsche cayenne full opsion 3.0 diesel

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:12 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S 3.6 Twin-Turbo V6 AWD

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet Porsche 3.6 Benzin

20 000 EUR

Dje 10:08 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

CAYENNE 4.8 S BENZIN 2012 FULL OPSION

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Berat

Porsche Cayenne

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:19 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE 2011

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pogradec

Porsche Cayenne

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 03:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

OKAZION Porsche Cayenne ✅

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 19:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
22 Korr 18:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porch cayen

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 17:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche-Cayenne 3.2 Benzin Zvicra����

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 15:56 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porsche 3.6benzin gaz nderrohet ME GLC COUPE + DIFERENC

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 01:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayenne S

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 01:30 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE - 3.0 NAFTE - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 01:12 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porche 3.0 Nafte Okazion !! 22500 Euro !!

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
21 Korr 19:08 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 18:53 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porsche Cayenne S 3.6 420 HP FULL Mundesi Nderrimi

31 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 17:50 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 11:15 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayen

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 09:58 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2018����

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 09:58 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2021��

81 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 19:19 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE BENZIN+gaz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 17:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 16:10 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte 2013 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 14:19 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 13:52 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��Porsche cayenne 4.2 Diesel ��

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
19 Korr 15:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

�� 2017 Porsche Cayenne - PLATINIUM EDITION ��

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 15:52 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��2017 Porsche Cayenne - PLATINIUM EDITION

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 14:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

‼️Porsche Cayenne ,Ndrrim;Okazion cash ‼️

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 13:38 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayenne (okazion)

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 11:19 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S 2017 Hybrid Plug in �� !Mundesi Nderrimi!

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 10:00 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

OKAZION OKAZION PORCHE CAYENNE

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Ocazion

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 12:24 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Shitet Porsche Cayenne S

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Nese jeni duke kerkuar per Porsche Cayenne ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche Cayenne ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche Cayenne me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche Cayenne nga modelet e ndryshme si:Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche Cayenne ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche Cayenne ne MerrJep.al


Nese keni Porsche Cayenne qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione