Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

biciklete - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 21
Toyota , 9
Opel , 7
Fiat , 7
BMW , 5
Seat , 4
TVR , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Ford , 3
BAIC , 2
Škoda , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Artega , 2
MG , 2
Suzuki , 1
Acura , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe biciklete,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj biciklete Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.4 2010 sapoardhur ����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0TDI AUTOMAT DSG ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 2013 SAPOTARGUAR

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 12600 euro i diskutueshem

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:05 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6--2011--AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN HIGHLINE 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 S-LINE

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S-LINE 2016

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4--2010--QUATRO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2009---3.0 nafte

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S-CLASS LOOK AMG 2012

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS AVANGARD 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 eVGT FULL

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion Ambulance 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:56 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 22:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

7 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 22:56 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 1.6 TDI I SAPO ARDHUR 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN I SAPO ARDHUR

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

E class

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 11:01 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 08:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

HYNDAI i30 1.5D 2011

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S-CLASS LOOK AMG 2012

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 14:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT HIGHLINE 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 13:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:27 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

FORD GALAXY 2.0 TDCI I SAPO ARDHUR

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

VW PASSAT AUTOMATIK ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 14:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super Gjendje Garanci

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 12:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI ����

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet toyota corolla automat 1.4 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 15:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 1.6 naft automat 9000€ pa disk

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 21:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 20:40 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

U shit

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes benz c300 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 12:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

❌❌2500€€❌❌. OKAZJOOOON!!!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 11:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% gaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 19:42 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Krujë

Volvo v50 1.6 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet biçiklete canyon 28inch

300 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

OKAZION CLS W219 AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj biciklete | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione