Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Crossblade , 75
ForFour , 1270
ForTwo , 5222
Roadster , 46

Gjej njoftime për Smart në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Smart në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Smart dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Smart ne shitje me ofertat me te mira.


Bleni dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar.

11 Korr 14:28
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForoFour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Okazion!!���� Smart ForFour 1.5 Benzine Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:06 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:22 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo super gjendje !behet me ndrim!

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Edition 1, 1000cc, 2016

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Dje 22:02 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 21:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600 benzin letrat sapo paguara

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:50 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART-Nafte 2007 Kondicioner Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:46 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

❌❌OKAZION❌❌ SMART 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 21:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet makine

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 21:38 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

smart

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Korçë

Smart ForTwo Swiss Edition 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART 1.0 BENZIN AUTOMAT VITI 2012

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:19 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Smart For Two Automat

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Shitet Smart ForFour Automat viti 2006 i ardh nga Gjermania

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

OKAZION SMART BRABUS CABRIO

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

Smart ForTwo 2008

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:52 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

����SMART FORTWO 451����

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Elbasan

Smart Fortwo 1.0 benzin 2008 91.000 km ��

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:11 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART Nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:09 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart For-Two Cabrio FULL

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:27 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

Smart for two 120 mij km origjinale okazion

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:32 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Fortwo 0.800 cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 00:08 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 23:41 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 22:20 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

Smart 600 cc benzinë automatic U SHIT

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 21:47 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 21:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet SMART PRIME EQ. BRABUS EDITION ONE ELEKTRIK

18 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 20:14 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Pogradec

Smart Forfour 1.5 nafte 2005 Automat ����me dogane

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 19:46 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600 benzin letrat sapo paguara

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 17:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 451

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 14:28
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForoFour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:28 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

235 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:26 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Korçë

Smart

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 13:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SUPER SMART

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 11:29 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Smart 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 22:17 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for tw

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Okazion!!���� Smart ForFour 1.5 Benzine Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 19:09 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Gaz benzin automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 18:44 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

SMART 1.0 BENZIN PASSION MHD

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 18:44 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Okazion DY SMART

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 18:37 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Smart for fur

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 16:00 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Shkodër

Shitet smart viti 2005 1.1 benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 15:09 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForFour

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:55 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart For Four Automat 1.5 Nafte /2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:31 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForFour 1.5 benzin - gaz, 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 08:51 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 08:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

Smart Fortwo Coupe MHD

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 22:37 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Elbasan

SMART BRABUS LIMITED EXCLUSIVE FULL ����

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Korr 21:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800cc Nafte

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Smart në shitje? Shiko njoftimet për Smart nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Smart në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Smart ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Shiko njoftimet për Smart, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Blej Smart ne Merrjep.al. Shiko mijera njoftime dhe gjej oferten ideale per ju. MerrJep.al ju oferon platformen ku lehtesisht mund te gjeni ate qe kerkoni. Gjej Smart ne shitje.


Shit Smart ne MerrJep.al


Keni Smart që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Smart shpejt dhe lehte.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione