Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw seria 3 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

BMW , 2209
Audi , 140
Ford , 101
Land Rover , 44
Opel , 29
Toyota , 24
Volvo , 16
Nissan , 14
Hyundai , 14
Peugeot , 13
Porsche , 13
Fiat , 11
Mitsubishi , 10
Citroën , 8
Renault , 8
Mazda , 4
MINI , 4
Seat , 4
Hummer , 4
Jaguar , 4
Smart , 4
Chrysler , 3
Škoda , 3
Jeep , 3
Chevrolet , 3
Kia , 2
Acura , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Gjej Bmw seria 3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw seria 3 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 4, Bmw seria 5, BMW M3, BMW M4, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Bmw seria 3 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Bmw seria 3 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.17 Korr 23:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine+Gaz Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

SHITET BMW Seria 7 Individual

34 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:59
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:52 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 f30 320 D LOOK M

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:59
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:30 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw SERIA 5 F10 LCI 535xd MODEL X-DRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:31 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:50 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw seria 5 - Look M - f10 - 2012 - automat - 10.500 euro

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Bmw 740Ld

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:12 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 Viti 2012 look M

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar LUXURY PREMIUM (Gjendje perfekte)

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 LOOK M FULL OPTION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIA 320D NAFTE

2 370 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:50 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkodër

XC60 2.4 Naft - Automat - Sapo ardhur nga Zvicrra ����Me Dok

9 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Sapo ardhur nga Zvicrra ���� XC60 2.4 Naftë - Automat

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:47 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Durrës

BMW SERIA 6 (40i) 3.0 2015 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kavajë

SHITET BMW 320d viti 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013��������

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE “TRENDLINE” VITI 2012 I SAPO ARDHUR

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO VITI 2013 AUTOMAT 8G

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

‼️ MERCEDES E220 Cdi ///EVO ‼️

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Polo 1.2 Okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 1.6 Naft Full

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Lushnjë

Cls 320 Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C 220 Automat 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Benzin-Gaz 2015

4 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Ml550 4Matic Amg line

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion !! Mercedes Benz C300 4Matic Kanadez

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 6 2.5 Automatik Kanadez

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Titulli: Q7 3.0 Tdi 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Okazion ! Range Rover Evoque Benzin Gaz Princ

18 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej Bmw seria 3 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Bmw seria 3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw seria 3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë Bmw x5 ne shitje të tjerë Kërko Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Bmw seria 3


Keni Bmw seria 3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime Bmw seria 3 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione