Cungu Rental

Udhëtimi juaj, prioriteti ynë.

Cungu Rental

Udhëtimi juaj, prioriteti ynë/ Your journey, our priority

Car Rental agency
Furgon me qera / makina me qera

Ne ofrojmë një gamë të gjerë makinash duke filluar nga makinat e vogla ekonomike si Volkswagen Golf 7, te makinat e mesme si Audi A4, tek makinat luksoze me marka si Range Rover ose Audi Q5 e deri te makinat më të mëdha si foristrada 7 vendëshe (6+1) SUV dhe 9 vendëshe (8+1) furgonë për udhëtime në Grupe.

We offer a wide range of cars staritng from small economical cars such as Volkswagen Golf 7, or the medium sized cars such as Audi A4, to luxury cars with brands like Range Rover or Audi Q5, also bigger cars ike 7seater (6+1) SUVs and 9 seater (8+1) vans.

Rruga Hile Mosi

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-42 nga 42
Dje 16:52

7 Seater SUV for rent tirana albania

45 EUR /muaj

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione