Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A5 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A5 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:30
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 S-Line

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Cabrio 2.0 TFSI Quattro (Mundesi nderrimi)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Kukës

Okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 nafte quattro

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:50 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Vlorë

Audi A5 2.0Tdi 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 18:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

❌ AUDI A5 QUATTRO 35TDI (4×4)❌

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Lushnjë

✅Audi A5 Sline 2011 Automat Full✅

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Audi A5 2.0 TFSI 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:26 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

SHITET/NDERROHET

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:23 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 3.0 QUATTRO 2013����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:57 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 2.0 nafte

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012 S-Line

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2015 (Biturbo)

13 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 TDI FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 ���� ����

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Okazion Audi A5 Quatro

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:36 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Sarandë

AUDI A5

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Korçë

AUDI A5 S-LINE 100% ME GAZ

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 Quatro

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A 5 2.0 tdi quattro me dogan supe gjendje

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

AUDI A5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 S-Line

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi A5 2.0 Tdi Quattro S-line sportback

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:05 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:37 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 !!!OKAZION!!!

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:35 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 Quatro

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:51 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 - 2.0Tdi Quattro Dynamic Sportback

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:33 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkodër

Audi a5

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 Quatro

12 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A 5 tdi sport bek

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 15:05 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5

6 999 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 14:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 - 3.0Tdi Quattro i ardhur nga Zvicra����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 12:18 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0tdi Quattro

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 09:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 Sportback 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 08:30 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.7 naft 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 05:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 - S LINE - 3.0 NAFTE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 17:43 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Okazion Audi 3.5x S-Line 2.0 TDI 2016 mundesi nderrimi

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 15:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi a5 Nafte 2.7 Automat

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 01:47 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

audi a 5

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 16:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5•Viti 2013•2.0 Naft•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 08:29 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Okazion Audi A5 Quatro

12 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 23:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Vlorë

Shitet audi a 5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kerkoni per Audi A5 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A5 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A5 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A5 ne MerrJep.al


Keni Audi A5 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione