Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8334
VW Volkswagen , 5742
Ford , 2787
Audi , 2217
Opel , 2063
BMW , 1887
Fiat , 1512
Renault , 921
Peugeot , 772
Volvo , 643
Toyota , 637
Nissan , 510
Citroën , 462
Seat , 417
Porsche , 362
MINI , 299
Chevrolet , 278
Alfa Romeo , 268
Hyundai , 255
Škoda , 240
Jaguar , 222
Mazda , 220
Honda , 208
Mitsubishi , 204
Suzuki , 177
Jeep , 148
Lancia , 142
Land Rover , 132
Chrysler , 125
Kia , 99
Daewoo , 99
Smart , 88
Rover , 50
Daihatsu , 40
Hummer , 38
Dodge , 36
Tata , 34
Subaru , 31
Dacia , 30
Lincoln , 30
Cadillac , 21
Saab , 21
Great Wall , 20
GMC , 15
Infiniti , 13
Lexus , 12
Piaggio , 11
MG , 9
Lada , 7
Buick , 7
BAIC , 6
Acura , 6
Ssangyong , 6
Isuzu , 3
Zastava , 2
Bugatti , 2
Maybach , 2
Ferrari , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:43
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata 2018 2.4 Benzine

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:34
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:26
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Berat

Passat cc benzin/gaz 2.0T 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5 modeli premium viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:20 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

OPEL COMBO LUNGO VITI 2010 1.6 BENZIN 78 km ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premiun Plus Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 3 1.8 benzin + gaz letra der ne nentor

1 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe full option benzin gaz automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2009 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Lushnjë

Fiat grande punto 1.2gaz +benzin

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 1.8 Benzin Gaz

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:12 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:09 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI 2.0 BENZIN GAZ FUNDI 2008 PANORAM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.4 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.4 Benzin

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion !! Mercedes Benz C300 4Matic Kanadez

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Okazion ! Range Rover Evoque Benzin Gaz Princ

17 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330 BENZIN 2009 AUTOMATIKE OKAZIONNNNNNNNNN

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta okazion 2.5 benzin-gaz

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz E-Class

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno Clio

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

����Vw Golf 6 plus 1.4 automat ����

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

shitet 0683655766

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:48 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Tiranë

���� PEUGEOT 2.0 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 2013 Benzin Gaz

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 6 benzin/gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

E Klas Benzin+Gaz

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjirokastër

Okazion Audi A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ 4X4 MANUALE 2002

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C 300 AMG look

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��8.000��SOT

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Foristrad 2.4 Benzin-Gaz

5 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:57 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 Makina  ·  BMW  ·  645  ·  Tiranë

Bmw 645ci V8 Cabrio Look M6 4.5 benzin gaz

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:49 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Gjirokastër

Nisan Qashqai 2011•*1.6 Gaz & Benzin*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione