Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin gaz - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 3674
VW Volkswagen , 2706
Ford , 1122
Audi , 1115
BMW , 935
Opel , 688
Fiat , 599
Renault , 483
Peugeot , 393
Toyota , 312
Volvo , 299
Nissan , 255
Citroën , 206
Porsche , 206
Seat , 190
MINI , 163
Škoda , 141
Hyundai , 126
Chevrolet , 118
Mazda , 112
Alfa Romeo , 107
Mitsubishi , 103
Honda , 95
Jaguar , 83
Jeep , 72
Suzuki , 70
Land Rover , 68
Lancia , 66
Chrysler , 63
Smart , 57
Kia , 41
Daewoo , 30
Tata , 30
Dacia , 22
Dodge , 19
Subaru , 18
Rover , 14
Hummer , 13
Lincoln , 13
Daihatsu , 12
Saab , 9
Lexus , 9
Cadillac , 8
Infiniti , 7
Piaggio , 7
BAIC , 5
Buick , 5
GMC , 5
MG , 4
Acura , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Ssangyong , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzin gaz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Qer 14:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 300 4Matic 123K km origjinale

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
17 Korr 13:12
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata 2018 2.4 Benzine

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 06:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:31 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 BENZIN GAZ ����

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:11 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:31 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.4 2010 sapoardhur ����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 02:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet w204

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:30 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

����Vw Golf 6 plus 1.4 automat ����

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

2010 Mercedes Benz C300 4Matic AMG

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET ���� SHARAN 2012 ���� AUTOMAT 7 VENDE FULL OPTIONS

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

SHITET ���� AUDI Q5 S-LINE ���� FULL OPTIONS 3.0 NAFTE 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 ( Benzin Gaz) 22€ pak dit

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:45 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ 4X4 MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S550 benzin gaz Landi renzo full

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 automat DSG 1.9 nafte viti 2006 tek derë

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nissan Micra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Tiranë

Shitet c clas

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

MERCEDES C180 BENZIN+GAZ COMPRESOR MANUAL 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 6 benzin/gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2.0 Okazion !!!

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET ���� GOLF 6 PLUS 2012 ���� AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:51 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 2009 BENZIN 330 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:40 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet Renault automat super gjendje..

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover full opsion viti 2014

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera golf for rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw passat cc 2.0tsi Gaz-benzin (prince) okazion

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

49 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon Mercedes benz Vito me qera, van rental albania

89 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin gaz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 150 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Fiat
  • benzin gaz në kategorinë Makina | BMW | 530 | Seri 5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione