Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Merrjep BMW: Njoftime për BMW X1, BMW X7, BMW530, BMW E39, BMW E46

Seri 1 , 2400
Seri 2 , 119
Seri 4 , 138
Seri 3 , 10129
Seri 5 , 6980
Seri 6 , 276
Seri 7 , 2011
Seri 8 , 5
M-modele , 1284
X-modele , 8571
Z-modele , 46
2002 , 49
i3 , 10
i8 , 6

Po kërkoni BMW në shitje? MerrJep.al është vendi i përsosur për të filluar kërkimin tuaj! Ne ofrojmë plot BMW, duke përfshirë Seritë e njohura BMW Seria 5, BMW Seria 3 dhe BMW Seria 1. Edhe nëse kërkoni për një BMW Seria 7 apo BMW X7, ju do të gjeni një gamë të gjerë opsionesh për të zgjedhur nga platforma jonë.


Dje 23:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 19:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Durrës

Okazion!! ���� BMW M5 560HP Super Full Option!!

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:41 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

Shitet

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 AUTOMAT 2.0 NAFT VITI 2011.OPSIONE FULL KLIMA SE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:49 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 f30 320 D LOOK M

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 f10 520D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2016

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW SERIA 5 VITI 2016 NAFTE 3.0

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 ( Benzin Gaz) 22€ pak dit

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmv X5 3.0 D me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 35d xdrive look M origjinal

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMV SERIA3 CMIM OKAZION PER PAK DIT.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:15 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

BMW X1

7 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Krujë

Shitet ndrohet GT 530 nafte automat panorame me Dogane

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 4.0D Look M

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Shitet BMW X3

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530d (M power) Viti 2010 Kambio Automatike

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw SERIA 5 F10 LCI 535xd MODEL X-DRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:31 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Okazion BMW 118i 1.6 Automati Full Option

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328d 2016 OKAZION

14 700 EUR

Dje 22:28 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Shitet bmw

10 900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:13 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okasion �� i pa diskutushem

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D

41 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Shitet x5

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Korçë

Bmw x3

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 5 ( 2004 )

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW x5 Hybrid

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW 320d

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:03 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318d

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:54 Makina  ·  BMW  ·  645  ·  Vlorë

Bmw 645 Ne shitje

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Berat

BMW X1 viti 2014

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:37 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 Viti 2012 look M

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makina në shitje në Shqipëri: Makina të lira dhe super okazion


Kur kërkoni BMW në MerrJep.al, jini të sigurt se do të gjeni një BMW që i përshtatet preferencave tuaja. Pavarësisht nëse zgjidhni një BMW 530 2012 të përdorur ose një BMW X1 2014 të papërdorur, MerrJep.al plotëson nevojat tuaja. Filloni kërkimin tuaj me fjalë kyçe si "BMW 1.6 naftë 2008" apo "BMW viti 2010" për të gjetur një BMW perfekte falas!


Keni një buxhet të ngushtë? Pa problem! MerrJep.al ofron plot makina të lira në shitje, perfekte për ata që kërkojnë të kursejnë ca para. Nga makinat kompakte te SUV 4x4, tek BMW E39 me sensorë parkimi, apo BMW E46 2008 me sedilje me ngrohje do të gjeni makinën e përsosur me një çmim që mund të përballoni.

BMW: Naftë, benzinë, benzinë-gaz dhe opsionet e transmisionit


Kur shohin një BMW, një nga vendimet kryesore për blerësit është shpesh zgjedhja e llojit të karburantit dhe transmetimit. BMW ofron automjete me naftë (BMW N47 2.0 naftë) dhe benzinë, benzinë-gaz, secila me grupin e saj të avantazheve.


Kur bëhet fjalë për transmisionin, BMW ofron opsionin automatik dhe manual për të përmbushur preferencat e shoferëve. Kambio automatike siguron ndërrim të lehtë dhe është e përshtatshme për lëvizjet e përditshme dhe trafikun e ndalimit dhe lëvizjes. Nga ana tjetër, kambio manuale ofron më shumë kontroll dhe angazhim.

Makina angleze BMW apo makina koreane BMW?


Prania e BMW në Mbretërinë e Bashkuar përfshin fabrikat e prodhimit në Oxford, Swindon dhe Hams Hall, ku prodhohen një sërë modelesh BMW si BMW 320 apo BMW 528, duke përfshirë edhe ikonën Mini Cooper.


Makinat koreane BMW shpesh shfaqin modifikime dhe përmirësime specifike për t'iu përshtatur më mirë tregut, duke përfshirë rregullime në elementët e dizajnit, veçoritë e teknologjisë dhe dinamikën e drejtimit.


Blerësit mund të shijojnë një përzgjedhje të modeleve BMW, duke përfshirë sedanët si BMW Seria 5 viti 2013 dhe SUV si BMW X3 viti 2010 dhe X5 viti 2014.

Si të gjeni makina BMW në shitje në MerrJep.al?


Po kërkoni makina të lira dhe të mira në Tiranë apo Shqipëri? Eksploroni përzgjedhjen tonë të makinave BMW në shitje në MerrJep.al me doganë të paguar dhe kilometra reale. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për luksin dhe performancën e BMW Seria 5 (me komanda në timon), shkathtësinë sportive të Serisë 3 (me sensorë) ose sharmin kompakt të Serisë 1 (me xhama të zinj), ne kemi një gamë të gjerë modelesh BMW për të zgjedhur.

Blini makina BMW në MerrJep.al


Blerja e një BMW në MerrJep.al është e thjeshtë dhe e përshtatshme. Filloni duke shfletuar listat tona të makinave BMW në shitje, dhe gjeni makina me të gjitha shërbimet e kryera, me përshkrime të hollësishme dhe foto me cilësi të lartë, dhe për më tepër, taksa të paguara. Pasi të keni gjetur një BMW (ndoshta dëshironi një BMW 320D Luxury me navigator dhe kamera?) të përsosur për ju, kontaktoni drejtpërdrejt në WhatsApp me shitësin për të organizuar një provë ose për të negociuar çmimin (i cili mund te jetë në Lekë ose në Euro).

Krijoni një njoftim falas për të shitur BMW në MerrJep.al


Doni të shisni një BMW që nuk e përdorni? MerrJep.al (tregu i makinave më i madh online me makina të reja dhe të përdorura) është platforma e përsosur për t'u lidhur me blerësit e mundshëm.


Krijoni një njoftim për BMW-në tuaj, duke përfshirë fotot, detajet (shkruani gjendjen e makinës, përshembull "makina është në gjendje shumë të mirë") dhe çmimin tuaj të dëshiruar. Në përshkrimin tuaj mund të shkruani "makina në shitje BMW", "shitet BMW x5", ose "shitet BMW 118d". Me audiencën tonë të gjerë ju mund të tërhiqni çdo blerës të interesuar shpejt dhe lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një BMW Seria 3, BMW X3 ose BMW 320, MerrJep.al është vendi ideal për të gjetur një pronar të ri për makinën tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione