Auto Dubai

Cilësi dhe çmim i garantuar

Auto Dubai Albania ju ofron mundësinë për të porositur makinën që dëshironi nga Dubai. Prej shumë vitesh importojmë dhe tregtojmë në Shqipëri makina të përdorura cilësore me çmime konkurruese dhe korrektësi.

Auto Dubai ofron për të gjithë të interesuarit makina të çdo modeli dhe strukture: sedan, coupe, hatchback, SUV, etj bazuar në nevojat dhe kërkesat e gjithësecilit. Falë eksperiencës së gjatë në treg kemi mundur të krijojmë një rrjet të gjerë kontaktesh që na ndihmojnë sot në plotësimin e nevojave tuaja me profesionalizëm dhe garanci. Me eskpertizën dhe përvojën e duhur, ne do t’ju ndihmojmë për të gjetur makina nga më sportivet dhe komodet deri tek makinat e luksit.

Në varësi të dëshirave tuaja, tek ne mund të gjeni makinën tuaj të preferuar dhe ne e porosisim për ju nga Dubai. Makina vjen e mirëmbajtur, me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe me transport deri në portin e Durrësit. Ne mbajmë ekskluzivitetin për makinat që promovojmë në platformat tona të marketingut dhe ofrojmë asistencën tonë që nga porositja e makinës, inspektimi dhe deri tek dorëzimi i çelësave në duart e klientit.

Markat që mund të gjeni pranë nesh janë:

• Audi: A3, A6, Q7, etj
• Mercedes Benz: S Class, CLS 55 AMG, GL 350, ML 250, ML 350, G63 4X4, etj,
• BMW: X5, seria 6, etj
• Toyota: Prado, Supra, Rav4 etj
Ford Mustang, Dodge Challenger, Volvo, VW, e shumë marka dhe modele të tjera.

Auto Dubai Albania ju ofron garanci për makinën tuaj, çmime të arsyeshme, cilësi superiore dhe shërbim korrekt e profesional. Makinat janë full option, në gjendje të shkëlqyer xhenerike, motorike dhe estetike, pa doganë dhe me kilometra origjinal.

Për porosi ose informacione të tjera mund të na vizitoni:

• Në faqen tonë në Instagram: auto_dubai_albania
• Në faqen tonë në Facebook: Auto Dubai Albania
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Ju Mirepresim!

Rruga Ardeno, Tiranë

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 103
09 Pri 10:13

Audi A8 L

19 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Volkswagen Tiguan R Line

11 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Volvo S60

9 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Reanult Coleos 2018

14 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Audi Q5 2.0L I4

12 500 EUR

24 Mar 15:05

Range Rover Vogue 5.0L V8

49 500 EUR

24 Mar 15:05

Porsche Panamera 3.6L V6

25 000 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q7 3.0L TC V6

11 000 EUR

24 Mar 15:05

Porsche Panamera 3.6L V6

25 000 EUR

24 Mar 15:05

Range Rover Vogue 5.0L V8

49 500 EUR

24 Mar 15:05

Maserati Levante 2017 V6 twin turbo

43 200 EUR

24 Mar 15:05

Mercedes Benz C300 2016 kit 63

20 500 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q7 2012 3.0 V6

10 700 EUR

24 Mar 15:05

BMW 118i 2009 seria 1

4 600 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q7 2012 3.0L me porosi

9 600 EUR

24 Mar 15:05

Mercedes Benz CLS63 AMG 2016

43 100 EUR

24 Mar 15:05

Audi A4 2015 1.8 me porosi

10 200 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Audi A8

19 000 EUR

24 Mar 15:05

VW Volkswagen Toureg 2019

59 500 EUR

24 Mar 15:05

Nissan Qashqai 2012 2.0

6 000 EUR

24 Mar 15:05

Volvo XC90 2009 3.2 benzine

1 EUR

24 Mar 15:05

VW jetta 2013 2.0 benzine

5 200 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Toyota Yaris

5 600 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Volvo XC90 2.5T Benzine

4 500 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q5 2012 2.0T

9 500 EUR

24 Mar 15:05

Mercedes Benz GLE 63 AMG 2017

60 700 EUR

24 Mar 15:05

Toyota Corolla 2013 1.8 benzine

6 900 EUR

24 Mar 15:05

Chevrolet Camaro

17 000 EUR

24 Mar 15:05

BMW 730Li

13 200 EUR

24 Mar 15:05

Range Rover sport SVR 2016

56 500 EUR

24 Mar 15:05

BMW M3 2016 450hp

45 500 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q7

13 000 EUR

24 Mar 15:05

Chevrolet Camaro

17 000 EUR

24 Mar 15:05

Audi Q7 2016 45tfsi

33 000 EUR

24 Mar 15:05

Shitet BMW 528i 3.0, Look M5

9 400 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Audi A6

13 300 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Audi A8

19 000 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Audi RS3

24 Mar 15:05

Shitet Audi A8

15 900 EUR

24 Mar 15:05

Shitet TOYOTA Prado

24 Mar 15:05

Shitet BMW X5 OKAZION !!!

14 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet BMW X5 Xdrive OKAZION !!!

10 500 EUR

24 Mar 15:05

Ne shitje Mercedes-Benz ML 350

19 500 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Mercedes Benz ML 250

25 000 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Dodge Challenger

22 900 EUR

24 Mar 15:05

Shitet Toyota Yaris

6 500 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione