Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet,Hotel,Golem

1 600 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar

Sot 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjirokastër

Okazion Audi A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6

14 900 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedez Benz B class 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Viti 2008 Automat sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Tiranë

���� PEUGEOT 2.0 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedez Benz S 350

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - Gjendje Perfekte

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R17

600 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R17

650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI A4 NUMER 17

500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE OPELI ASTRA R6

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BMW X5 R19

850 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ASTIR 78.000 EURO

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 DAJT 97.000 EURO

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 PORCELAN 138.500 EURO

138 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 VASIL SHANTO 170.000 EURO

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE 80 M2 BRRYLI 240.000 EURO

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISIT 275.000 EURO

257 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:35
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E THESARIT TT 901

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK SHKEMBI I KAVAJES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione