Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

124 , 83
126 , 20
127 , 216
130 , 38
131 , 23
500 , 749
500C , 115
500L , 85
500X , 50
500 Abarth , 55
Barchetta , 12
Brava , 302
Bravo , 2137
Coupe , 37
Croma , 623
Dino , 1
Doblo , 950
Ducato , 371
Fiorino , 131
Freemont , 45
Grande Punto , 2246
Idea , 502
Linea , 31
Marea , 192
Marengo , 3
Multipla , 261
New Panda , 10
Palio , 77
Panda , 1013
Punto , 6614
Punto Evo , 410
Qubo , 67
Regata , 1
Ritmo , 1
Scudo , 161
Sedici , 92
Seicento , 287
Stilo , 822
Strada , 22
Tempra , 6
Tipo , 53
Ulysse , 197
Uno , 19
X 1/9 , 7

Njoftimet per Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve

Sot 02:07
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:17
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:34
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat Bravo 1.4 Benzine Gaz OKAZION 3400 Euro

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500 L, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
09 Korr 12:32
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat grande punto 1.3 mjtd

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:17
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:07
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 DOKUMENTA Ok

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat bravo 1.6 naft viti 2009 gjendje shum te mire

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:34 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat bravo

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat bravo

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:48 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Vlorë

Fiat Bravo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Vlorë

Fiat Bravo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:24 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Okazion Automat 2600€ Fiat Panda 2007 1.1 benzin

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:24 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Okazion Automat fiat panda 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:23 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:09 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

SHITET FIAT PUNTO, 1.3 NAFTE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkodër

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:57 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat Bravo 1.4 Sport

3 450 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:54 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Vlorë

OKAZION 1300€ ⭐️ Fiat Punto 1.2 benzin 2009

1 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat 500C viti 2013 kambio me vaj versioni kabrio

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:54 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Panda1.2 benzin me dogan te paguar sapo ardhur nga zvicra

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Elbasan

Fiat 500X Benxin-Gaz 4x4 AUTOMAT VITI 2017

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:50 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Vlorë

Shitet fiat 500 (look abarth)

5 300 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:40 Makina  ·  Fiat  ·  Freemont  ·  Tiranë

Fiat Fermont 2014 Naft 2.0 Automat 14500 euro okazion

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:38 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Vlorë

Shitet FIAT BRAVO

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:35 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Vlorë

Shitet fiat 500 look abarth

5 300 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:34 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

FIAT DOBLO

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:34
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat Bravo 1.4 Benzine Gaz OKAZION 3400 Euro

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

FIAT DUCATO 2.0 benzin Kamper sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500L 1.3 naft MANUAL 5marsha MUNDESI NDERRIMI

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:19 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

Fiat Panda 1,2 Benzin 2011 Letra Sapo Bera

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

❌ FIAT PANDA 1.2 BENZINE 4X4 ❌

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❌ FIAT BRAVO 1.4 BENZINE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:11 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500L 90.000 KM AUTOMAT!!

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Dje 20:47 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

Fiat Panda 1,2 Benzin 2011 Letra Sapo Paguara

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 98 mij klm

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Fiat Panda Automat

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat Bravo 2009, 1.4 Gaz/Benzine. Gjendje e mire.

2 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:13 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITET FIAT 500L 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITE - FIAT 500 L - AUTOMAT ✅

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Tiranë

Fiat grande punto evo Benzin/Gaz

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:08 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grade Punto 1.3 Nafte Automatike 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:08 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

fiat panda 4×4 viti 2010 1.3 naft manual

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.3 diesel

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

FIAT DOBLO GARGO

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2009 MANUAL

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2008 MANUAL

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:23 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Lushnjë

Fiat Bravo 1.9 Multi-Jet 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:23 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Panda 4x4 1.3 benzin

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 17:12 Makina  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Tiranë

FIAT STILO benzin gas

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:54 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat bravo 1.9 naft

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Njoftimet per Fiat në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat ne MerrJep.al


Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione