Konan-Motors

Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane

Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane

Autostrada Durres-Tirane Km13

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-42 nga 42
Dje 10:49

Renault Captur 1.5 DCi

7 200 EUR

Dje 10:35

E 280 CDI 4-Matic Avantgarde

6 650 EUR

Dje 10:35

E 320 CDI Avantgarde -Sport Paket-

5 800 EUR

Dje 10:35

Audi A4 2.0 TDI S-Line

4 800 EUR

Dje 10:35

Audi A8 3.0 TDI

12 500 EUR

Dje 10:34

Audi A8 3.0 TDI Quattro

31 000 EUR

Dje 10:34

VW Jetta 1.4TSI

4 100 EUR

Dje 10:34

Toyota Auris 1.4 D-4D

4 790 EUR

27 Shk 11:09

-Shitur-

25 Shk 09:37

-Shitur-

9 300 EUR

22 Shk 16:15

VW Golf Plus 1.9 TDI

3 800 EUR

14 Shk 09:49

--Shitur--

05 Shk 14:56

--Shitur--

23 Jan 11:00

--Shitur--

23 Jan 11:00

--Shitur--

19 Jan 09:46

-Shitur-

17 Jan 12:28

-Shitur-

5 990 EUR

15 Jan 08:17

-Shitur-

4 300 EUR

14 Jan 08:59

-Shitur-

10 Jan 15:59

--Shitur--

24 900 EUR

23 Dhj 09:13

--Shitur--

23 Dhj 09:13

--Shitur--

19 Dhj 09:30

--Shitur--

4 090 EUR

13 Dhj 09:29

--Shitur--

7 800 EUR

11 Dhj 10:03

BMW 120 d

5 200 EUR

02 Dhj 09:28

--Shitur--

4 999 EUR

27 Nën 09:35

--Shitur--

6 999 EUR

20 Nën 14:36

--Shitur--

15 Nën 08:57

--Shitur--

7 790 EUR

06 Nën 16:57

--Shitur--

03 Nën 16:46

--Shitur--

30 Tet 08:35

--Shitur--

3 300 EUR

22 Tet 09:08

--Shitur--

22 Tet 09:08

--Shitur--

22 900 EUR

Në fillim