Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

240 , 51
244 , 1
245 , 1
262 , 6
264 , 1
340 , 4
360 , 4
440 , 14
460 , 13
480 , 9
740 , 6
744 , 1
760 , 4
850 , 8
855 , 1
940 , 2
944 , 1
945 , 1
960 , 1
965 , 1
Amazon , 3
C30 , 83
C70 , 27
Polar , 1
S40 , 566
S60 , 494
S60 CC , 3
S70 , 11
S80 , 199
S90 , 17
V40 , 391
V40 CC , 7
V50 , 477
V60 , 69
V60 CC , 1
V70 , 178
V90 , 6
XC 40 , 13
XC 60 , 1337
XC 70 , 69
XC 90 , 856

Blej Volvo ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo nga modelet e ndryshme si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.15 Korr 09:51
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

SHITET VLOVO XC 60

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo Xc60 benzine/gaz

890 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 159000KM BENZINE-GAZ

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 23:18
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 2.4 Dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:52
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC 60 viti 2010 - 9000 euro

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:08 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 4X4 FULL OPTIONS

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 R-Design 2017, Black SUV Sport

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION! Volvo S60 Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

8 999 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

⛔️VOLVO XC 60 T5 VITI 2016⛔️

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

VOLVO S60, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet volvo xc60 2012 automat 2,4 naft

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:32
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkodër

Volvo XC 60 2.4D Automatike - 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2010 T6 AWD

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

FULL OPTIONS 2010 VOLVO XC60 T6

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2012 T6 AWD

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:16
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:13 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

�� VOLVO XC60 R - DESIGN ADW��

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo Xc 60 2.0 Nafte Automatike 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC60 Automat

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

VOLVO S60

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo Xc60

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo 2.4 Naft Automat

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:42 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 Benzin+gaz

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC60

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:36 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2014 3.2 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:28 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo Xc60 benzine/gaz

890 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

SUPER GJENDJE XC90 ZVICRA 7 vendeshe

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

VOLVO 2009 XC90(5 vende) gaz ME TARGA

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

Volvo Xc90 - 2019 2.0 Benzin T6 Inscription ( Full )

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

VOLVO XC70

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo Xc60 2.4 Nafte Automatik 2010 ��������

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo 2019 XC60 Naft 2.0 Elektrike Automat 35000 mij euro

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC60-T6 -AWD-R-DESING 3.0 Benzin behet 100% me gaz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

SHITET VOLVO XC60 2.4 NAFT 4X4 FUNDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 D4 2.0 Diesel

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:00 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4D5 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 D5 Nafte 4X4 Kambio Automatike Panorama����

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 D5 AWD Geartronic, 200hp, 2011 6-speed

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

���� Volvo XC-60 2.4 nafte D-5 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

10 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo Xc60 2.0 Nafte

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60

10 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Pogradec

Volvo XC90

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

Shitet Volvo Automat

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo xc60

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:34 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

VOLVO XC90 2.0 Benzine T6 Inscription Polestar

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:24 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60 viti 2011✅

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:47 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60 D3✅

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:32
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 159000KM BENZINE-GAZ

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:29 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2019 Naft 2.0 Elektrike Automat 45000 mij euro

45 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 T6 2010 AWD SUPER GJENDJE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Gjej Volvo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo ne MerrJep.al


Keni Volvo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për volvo ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione