Automobile A&V

Shitje makinash të përdorura gjermane

AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane.

Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë sonë.

Në AV Automobile do të gjeni makina të markave prestigjoze edhe modeleve të ndryshme.

Na vizitoni në pikën tonë të shitjes ose nëpërmjet rrjeteve sociale:
●Facebook: ArtiVisi Peza
●Instagram: automobile_av
●MerJep: AV Automobile
●Whatsapp: 0686967001

Ne gjithashtu marrim porosi edhe ju sjellim makina të përdorura gjermane nga Gjermania,Belgjika &Zvicra me cilësi maksimale.

Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit.


Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata...Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Caddy Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash.

Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërinë modeleve të makinave tona.
Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë.

Autostrada Tirane -Durres.Km.5

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-3 nga 3
Dje 11:23

Toyota Aygo 1.4 naftë 2006

3 400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione