Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf IV - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 4
Kia , 3
Ford , 2
Opel , 2
Aixam , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf IV,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf IV Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER AUTOMAT 4X4 2.4 BENZINE

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 09:41 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 08:53 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Makina me Qera +355692153551

55 LEK / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 12:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 tDI

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 10:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf IV AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 18:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tepelenë

Shitet Golf Iv ne super gjendje 2400 euro

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 17:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shes golf IV automat 1.9 nafte

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF IV 2005 1.9 TDI.

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Pri 15:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 4

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf Iv

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf Iv

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHES GOLF IV VITIR PRODHIMIT 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 06:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf IV

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 11:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4 1.9

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 21:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf IV

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Shk 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf IV ne gjendje shume te mire!

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Shk 02:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4 1.9

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Jan 09:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf IV

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf IV

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf IV

2 400 EUR

17 Dhj 15:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf IV - 2002- Manual

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SUPER OKAZION GOLF IV SUPER GJENDJE

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 15:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

"VW Golf IV" 1.9 Manual

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 09:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SUPER OKAZION GOLF IV 2.0 TDI SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 16:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf ne shitje

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Librazhd

Shitet per arsye emigrimi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 10:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

shitet golf IV në gjëndje të mirë

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

shitet golf IV në gjëndje të mirë

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

shitet golf IV në gjëndje të mirë

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet golf IV

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 09:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Vw golf

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf IV 1.6 TDI Bluemotion

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet Golf 1V TDI I e kuqe

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 22:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf IV 2.0 Tdi, fund viti 2009 Automat

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 14:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 15:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf IV Viti 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Librazhd

Shitet per arsye emigrimi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 19:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

Golf 4 ( IV ) TDi me i te kuqe

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Shitet,dhe mund te nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF IV - SHITET OSE NDERROHET ME W202

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 09:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Shitet GOLF 4 TDI DI TE KUQE

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 09:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 4 1.9 Naft TD(I) 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf IV

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 4 IV 1.6 sr

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf IV | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione