Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Golf , 41157
Golf Plus , 2749

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 18:09
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF VII 7 NE SHITJE

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:24
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 Automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 00:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�� Volkswagen Golf 7��

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Wolksvagen Golf VI 2.0 Nafte Viti 2010 Kambio manuale

7 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 7 Automatik 1.6 TDI

7 740 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 2.0TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf plus 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2007, STAGE 1 SPORT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN GOLF GTD - 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6, nderrohet me automat +-

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ITAL

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Gti stage 3 APR 2.0 me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 Gti 2.0 me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 1.4 Benzin/Gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 6

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw golf V

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 6 GTD Blu e Erret

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf6

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf GTD 2010

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte. Automat 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 GTD 2.0 NAFT 2015 GJENDJE PERFEKTE

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.6 Nafte

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

3 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 GTI

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VOLKSWAGEN GOLF6+ 1.6 TDI ZVICRA CH

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 Look GTI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

❌OKAZION ❌ 9000€ PADISKUTUESHEM‼️

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione