Passione Auto

Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve
Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera.
Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve.
Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera.
Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis.
Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti.

rr. Nikoll Filja , tirane

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-8 nga 8
Dje 14:11

Germany Polo 1,6 TDI 2012

6 499 EUR

Dje 14:11

Lancia Musa 1,3 nafte 2008

3 399 EUR

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione