Passione Auto

Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve
Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera.
Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve.
Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera.
Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis.
Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti.

rr. Nikoll Filja , tirane

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-11 nga 11
Sot 12:42

M Benz 200 Cdi 2013 Euro 5

11 300 EUR

Dje 18:30

Tiguan 2018 R-Line Design 2.0 TDI

24 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione