Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Me qera në Shqipëria

RS-modele , 2
S-modele , 1
A1 , 3
A3 , 17
A4 , 32
A5 , 2
A6 , 19
A7 , 5
A8 , 12
Q5 , 6
Q7 , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Makina | Audi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

makina me qeraaaa

30 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 15:01 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 14:25 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 for rent me qera. makina me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 jepet me qera. SUV for rent albania. Luxury SUV rent

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Makina me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 15:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 13:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

makina me qera

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:30 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Jepet me qera A8 3.0 2012

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 03:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 20:19 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 me qera, foristrade me qera, makina luksi me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
04 Korr 12:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 20 euro

25 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 12:46 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 me qera ditore

95 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:44 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Q7 me qera ditore +355699000023

75 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 23:25 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Benzin+Gaz

90 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 00:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Rentalcar #makina me qera #japim_makina_me_qera

123 456 EUR / javor

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 13:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2014 2,0 AUTOMAT PER QERA

100 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

03 Qer 00:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Makina me qera

20 LEK /

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 10:20 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 quattro Me qera

95 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 13:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Makina_me_qera_isi Instagram,TikTok

45 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 13:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4/diesel/makina me qera/automat

60 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 13:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6/diesel/makina me qera/

80 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 20:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi a3 jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
01 Maj 18:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Makina me qera Alexandra Travel , rental car , car rental

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
23 Pri 09:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

ME QERA AUDI A8 V2013 3.0NAFTE

300 EUR / javor

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 03:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Rent A car in Albania Rental in Tirane.

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 04:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Makina me qera

1 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 13:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

ME QERA AUDI A4 V2010 RINAS TIA

30 EUR / javor

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Mar 18:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lushnjë

Audi A4 Rental Car

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Shk 20:22 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Jepet makin me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 12:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Jepet makina me qera

40 LEK / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 12:04 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Jepet makin me qera

40 LEK / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 12:52 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Makin ne qera

40 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 14:24 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

makina me qera durres

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 22:09 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Jepet me Qera

50 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 16:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 16:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Makine me Qera 14 € Dita

14 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 16:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 12:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Jepet me qera Audi A3 S-Line Automat nafte

35 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 20:55 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Audi A4 benzine 2.0 automat _40€\dite

40 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Vlorë

Audi A3 2.0 nafte manuale 30€\dite

30 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 05:42 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Full Option 2013 me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 23:40 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Makina me Qera

1 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 15:14 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2021 Mercedes-AMG GLE53 Coupe

300 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione