Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Focus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.18 Korr 22:11
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus SW 1.6 tdci Plus

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 23:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Automat okazionnnnn

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet 1.6 nafte AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

ford focus titanium..

5 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford mundesi nderrimi

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS VITI 2010,KAMIO AUTOMAT,GAS-BENZIN,

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fucus

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Focus 1.6 Naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet

270 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOKUS 164 MI KM ORIGINALE SUPER GJENDJE 0689400000

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Ford Focus

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte manual viti 2010

3 950 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford focus 1.6 tdci..!!!

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:56 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAZ AUTOMATIKE SUPER GJENDJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:38 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus 1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford focus 1.6 naft viti 2009 super i mbajtur

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford 1.6Gaz/Benzinë 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet ford fokus 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

✅1.6 NAFTE 2008✅

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:29 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS TITANIUM 2013 AUTOMAT 0689000399

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

❌Shitet Ford Focus 1.6 Benzine/Gas 2009 OKAZION❌

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

❌Ford Focus 1.6 Benzine/Gas 2009 OKAZION❌

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.6 Nafte 2011 Manuale

4 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus ” Diesel “

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.8 Nafte 2010 Manual

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus nafte automat

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 5p viti 2008 1.6 tdci 90cv Titanium

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 5p viti 2006 1.6 tdci 90 cv

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium viti 2009 1.6 tdci 90cv

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw viti 2011 1.6 tdci 115cv Titanium

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Ford Focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Focus ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Focus


Keni Ford Focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione