Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cc - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 2573
Mercedes-Benz , 1317
Smart , 483
Audi , 330
BMW , 270
Peugeot , 256
Toyota , 227
Ford , 156
Opel , 140
Hyundai , 86
Land Rover , 83
Renault , 70
Nissan , 68
Porsche , 66
Fiat , 65
Citroën , 46
Volvo , 34
Jeep , 31
Mitsubishi , 30
Chevrolet , 28
Seat , 21
Kia , 21
Daewoo , 21
MINI , 17
Honda , 15
Alfa Romeo , 13
Suzuki , 13
Chrysler , 12
Škoda , 12
Mazda , 11
Jaguar , 9
Acura , 8
Dodge , 7
Lancia , 7
Isuzu , 5
Dacia , 5
Ssangyong , 5
Piaggio , 5
Hummer , 4
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Rover , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Cadillac , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cc,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj cc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Qer 13:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Durrës

Audi SQ5

22 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Qer 11:10
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2016 super makine

28 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Durrës

Audi SQ5

22 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E250 ( 4 matic )

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec 4 matic 2013

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2014

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION!!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 40 TDI VITI 2020 FULL OPTION!!!

36 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw golf V

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

shitet passat cc

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350 Diesel 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

ML350 Bluetec AMG Line 4 Matic

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion ML 350 Bluetec 2011 ����

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 2011 Full option

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes b 250 2.0 benzin full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ml 350 bue tek ne super gjendje mundesi ndrrimi

17 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

❌ VETEM SOT 6900 € ❌

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkodër

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��A.U.D.I A-6 QUATRO MATRIX 2013 SUPER FULL ��

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

BENZ

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A-7 e 2016 OKAZION

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:35 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 47.000 km 59.900 euro Shitet

59 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:35 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��ME GARANCI KM PORCHE CAYEN 2014 NAFTE 3.0 PA TAKS LUKSI��

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Ml 350 Bluetec 2014

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

��AUDI A-7 QUATRO MATRIX EXLUZIVE VERSION SUPER FULL��

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes benz w204

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE*PANORAMA*LED*FULL-

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

.OKAZION.��GARND COUPE 640i VIT 2013 340HP ME 146.000 KM

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Furgon me qera 9 vendeshe makina me qera rinas

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cc Cc Cc Cc cc cc Cc cc Cc Cc

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione