Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 15
Cherokee , 758
Comanche , 3
Commander , 48
Compass , 153
Patriot , 124
Renegade , 33
Wagoneer , 14
Willys , 4
Wrangler , 269

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 22:00
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 00:40
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee 3.0 crd vp2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkodër

����Jeep Grand Cheroke 3.0 Nafte 4x4 Automatike 2017 Limited

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

JEEP GRAND CHEROKEE (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

JEEP GRANDE CHEROKEE Summit 3.0

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Korçë

Shitet Jeep wrangler off road

24 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 benzin gaz manual 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Pogradec

JEEP 300TD 2015 132MI SUPERRR FULLL SUPERR GJENDJE

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:03 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Nafte Summit 2016

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:36 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Pogradec

Jeep RENEGADE 2016 130KM LUNOGO LATIDYDE FULL

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:04 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 Nafte Summit

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2015

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:14 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon Orginal.OKZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:13 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Durrës

JEEP CHEROKEE DIESEL AUTOMATIKE

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:18 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Berat

Jeep Compas 2.2 nafte mundesi nderimi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

JEEP GRAND CHEROKEE EUROPE 3.6 BENZIN GAZ 0689400000

12 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:46 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

✅JEEP BENZIN-GAZ 2011✅

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:45 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Kavajë

Jeep Renegate Limited

20 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:34 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Durrës

Jeep Wrangler 3.8 benzine 2008

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:26 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Cheroke Limited 2.0d 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:15 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:01 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:51 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Librazhd

JEEP WRANGLER RUBICON 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 14:32 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler Cabrio OFFROAD 3.6benzine 2015/ Nderrohet

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabrio Offroad / Nderrohet

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Korr 12:42 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4X4 Overland

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 12:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand cheroke

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 09:12 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Automat 3.8 benzine + Gaz

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 07:52 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkodër

SHITET JEPP

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:40
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Korr 22:11 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

JEEP WRANGLER

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 22:00
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 18:25 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP GRAND CHEROOKE - 3.0 NAFTE - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 15:45 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler 2.8 Nafte (Full extra)

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 11:13 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Vlorë

Jeep Cherokee

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 08:50 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Korr 03:44 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

JEEP WRANGLER VITI 2013 3.6 ME DOGAN

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 17:19 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

Jeep Grand Cherokee 4x4 Automate 3.0 Nafte 8500€

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 16:36 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 13:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 08:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler Sahara 3.6 benzine 2016 manual me 44mije milje

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 06:10 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Makine

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 06:08 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Makine

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 06:06 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Makine

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 23:44 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 20:29 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tiranë

Jeep compass 2.4 benzin viti 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 18:47 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep GRAND CHEROKE 300TD AUTOMAT 4X4 PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione