Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan navara - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 564
Audi , 7
Ford , 5
BMW , 4
Toyota , 3
Honda , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan navara,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan navara Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedes w140 350 TD, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Benz Sllon w140, , Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:37 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L 4.2Nafte 2014Full Option 14.999€

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

NISSAN NAVARA 2,5D 2007 MANUAL PERFEKT GARANCI

10 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:04 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

Nisan navara

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 20:46 Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder Shitet/Ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 01:30 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Vlorë

❌OKAZION❌

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 21:30 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

⛔️okazion⛔️ Navara 2.5 diesel viti 2008

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 20:38 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Lushnjë

Shitet Nisann Navara 2.5 Diesel

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 20:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 15:19 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

Nissan Navara

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 22:29 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tropojë

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 07:33 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Fier

NAVARA,��������,(INDIVIDUALE) 3.0 NAFT V6 231 CV,8 MARSHA

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 07:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

����Ford C-Max 2 Naft 2009 Full Panorama, Nga zvicra����

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 07:20 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Fier

NAVARA,��������, NAFTE 2.5, KM 207 000, (ZVICRE)

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 11:51 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Gjirokastër

Nissan Navara

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 16:30 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

��OKAZION �� Volvo V50, 2008, 1.6 nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 06:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 06:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 06:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
05 Korr 10:38 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2.5 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 14:05 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 15:08 Makina  ·  Nissan  ·  Frontier  ·  Fier

2009 Nissan Frontier (Navara) - Gaz Benzine

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 06:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

NISSAN NAVARA PICK-UP !! 2.3 cc 2019 !!! EURO 6d

21 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 18:28 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara V6

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 16:08 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 15:58 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2009

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 12:01 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX FORD RANGER MITSUNISH L200

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 11:50 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

TOYOTA HILUX NISSAN NAVARA MITSUBISH L200 FORD RANGER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

VOLKSWAGEN AMAROK FORD RANGER TOYOTA MISTUBISH NISSAN NAVARA

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:59 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER TOYOTA MISTUBISH NISSAN NAVARA RANGE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 17:03 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

SHITET NISSAN NAVARA 4x4

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 12:55 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2009

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 02:37 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

Okazion Nissan Navara 2.5 Automat

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 06:42 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2.5 Diesel 4x4

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 14:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan navara

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 16:43 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2.5 4x4 Diesel

12 500 EUR

12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:24 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Elbasan

Nissan Navara 2.5 nafte i 2014 ������������

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:57 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Elbasan

Shitet foristrada me dogan

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:43 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Dibër

Nissan Navara

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 13:00 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

shitet Nissan Navara 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:19 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Skrapar

Nissan Navara

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 12:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:35 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Makin frigorifer

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan navara | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione